reklama
CNN Prima News Sao Paulo

Sao Paulo

Výpis příspěvků ke štítku „Sao Paulo“

Pelé z nemocnice mírní obavy fotbalového světa: Usmívám se každý den, děkuji za lásku

19. září 2021 20:10

Legendární brazilský fotbalista Pelé se v pátek po třech dnech vrátil na jednotku intenzivní péče nemocnice v Sao Paulu, kde se zotavuje po operaci nádoru ve střevě. I tak se ale snaží zahnat obavy fanoušků z celého světa. Z lůžka zveřejnil na svém Instagramu vzkaz, ve kterém sdělil, že i přes těžší období se usmívá každý den.

Argentinci měli jít do karantény, místo toho hráli o MS. Z trávníku je odvedla policie

6. září 2021 00:17

V chaos se proměnilo utkání kvalifikace mistrovství světa mezi fotbalisty Brazílie a Argentiny. Zápas v Sao Paulu byl po necelých deseti minutách přerušen po zásahu pracovníků zdravotního úřadu, kteří přišli na hřiště v doprovodu policistů. Podle úřadu čtyři argentinští hráči z anglické ligy porušili karanténu, do které měli zamířit v souladu s opatřeními proti šíření koronaviru.

Čech ze São Paula: Přijde mi, že Brazílii nikdo neřídí. Bolsonaro ztrácí podporu

28. května 2020 07:15

V Brazílii žije devatenáct let. Nejprve bydlel na pobřeží, pak se přestěhoval do největšího brazilského města São Paulo. Vede vodáckou školu, ale jeho kajak teď čeká ve skladu, až se zlepší situace. Vít Vaníček se v jihoamerickém státě cítí být doma, koordinuje tu akce pro brazilský vodácký svaz a v roce 2016 působil v organizačním výboru, který připravoval olympiádu v Riu. Když se mu z ambasády ozvali s tím, zda se nechce kvůli pandemii vrátit do vlasti, s díky odmítl. Pro CNN Prima NEWS popsal, jak se teď žije v Brazílii a konkrétně v São Paulu, městě s nejvyšším počtem nakažených.

reklama