reklama

Policejní důstojník vzkázal Trumpovi: Pokud nemáte co říct, zavřete pusu

Novinářka CNN Christiane Amanpourová hovořila s houstonským policejním důstojníkem Artem Acevedem, který americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi vzkazuje, aby se začal konečně chovat jako opravdový prezident.

reklama

Reakce amerického prezidenta Donalda Trumpa, který guvernérům jednotlivých států vytýká slabost a pobízí je k větší dominantě nad protestujícími, naštval houstonského důstojníka Arta Aceveda. Ten v rozhovoru s novinářkou CNN Christianou Amanpourovou uvedl: „Rád bych řekl něco panu prezidentovi Spojených států za policejní náčelníky této země: Prosím, pokud nemáte nic konstruktivního, raději zavřete pusu!“

Uvedl také, že Trump dostává svými postoji mladé lidi do nebezpečí. Podle jeho slov problém netkví v dominanci, ale o tom získat si srdce a mysl lidí: Nechceme, aby si lidé pletli laskavost se slabostí. Nechceme, aby ignorance zničila to, co jsme tady v Houstonu budovali. A když budu mluvit za své kolegy napříč celou zemí, jejichž důstojníci nebo členové komunit byli zraněni, tak nic neříkejte – jako Forest Gump – pokud nemáte co říct,“ dodal.

Acevedo se svěřil, že pro něho je celá tahle situace velmi bolestivá a na závěr doplnil: „Tohle není Hollywood, tohle je skutečný život. A skutečné životy jsou v ohrožení.“

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Další obrat vlády. Třítýdenní karanténu zkrátila o týden, novinka platila dva dny

Další obrat vlády. Třítýdenní karanténu zkrátila o týden, novinka platila dva dny

Délka karantény pro rodiny, ve kterých je někdo nakažený koronavirem a nemůže se izolovat od ostatních členů domácnosti, se zkracuje ze tří týdnů na 14 dnů. Rozhodla o tom vláda na mimořádném zasedání. Nařízení začne platit od půlnoci z úterý na středu. Jedná se přitom o jeden z dalších názorových obratů o 180°. O předchozím prodloužení na tři týdny totiž vláda rozhodla minulý týden ve čtvrtek, platilo tedy nakonec od 1. března pouhé dva dny.

Hamza: Šlesingr a Moravec se dají nahradit, mladí čeští biatlonisté mají perspektivu
Podezřelý z vyhrožování Babišovi smrtí je v Česku. Hrozí mu osm let
reklama
reklama
Bizarnosti vládních opatření: Někdo nemůže za dům, druhý má k dispozici půl Jeseníků

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama