CNN Prima News Markéta Princová
Markéta Princová

Markéta Princová

redaktorka FTV Prima

Nejnovější příspěvky autora

Rozhovor

Jiří Antoš je prvním aktérem reality show Milionář mezi námi. Jak zvládne chudobu?

Úspěšný milionář a majitel parku Mirakulum Jiří Antoš opustil svůj luxusní život a vydal se do Ostravy, aby pracoval jako dobrovolník v neziskových organizacích. Za týden se setká tváří v tvář s drsnou realitou lidí, kteří ve svém životě neměli moc štěstí. Nikdo z nich neznal jeho bohatství a pravou identitu. Na konci své mise rozdal statisíce korun. První díl vysílá televize Prima 30. 11. ve 21:35.

Pořady

Milionář mezi námi. Reality show vrhne Janečka a šest dalších boháčů do života v nouzi

Sedm českých milionářů ochotných pomáhat kývlo na účast v unikátní reality show Milionář mezi námi (původně britský formát The Secret Milionaire). Vysoce postavené osobnosti české podnikatelské sféry byly během natáčení vyvedeny ze zaběhlého komfortu a zapojeny do života a práce na okraji společnosti, ale také v organizacích, které se soustředí na pomoc potřebným.

Další příspěvky autora

Republikáni v USA bojovali proti otroctví, dnes prosazují národní hrdost

Před 166 lety vznikla strana, která bojovala za zrušení otroctví v nejkrvavější válce na území USA. Z frakce, která lpěla na tradicích a svobodě všech živých bytostí, se během času stala jedna z nejsilnějších politických stran v USA. Republikáni se mění stejně jako americká společnost. Dnes jsou považováni za konzervativce, které volí spíše venkované.