reklama
CNN Prima News Serie A

Serie A

Výpis příspěvků ke štítku „Serie A“

Trenérský král Mourinho. Po jediném zápase potvrdil pověst „rychlíka“, dobyl další ligu

25. srpna 2021 06:38

Říká se mu „The Special One“, ale klidně by mohl dostat titul „nejrychlejší“. Hned po prvním ligovém zápase na lavičce AS Řím se José Mourinho stal trenérem, který v Serii A nejrychleji dosáhl na 50 vítězství. V součtu s předchozím italským angažmá v Interu Milán mu na to stačilo 77 utkání. Portugalský kouč stejný primát drží také v Premier League a La Lize.

Magnet na fotbalové trofeje. Coman jich ve 24 letech má už 23, přitom chtěl skončit

11. května 2021 21:22

Nablýskané trofeje přitahuje lépe než magnet. Kingsley Coman je tak trochu úkaz z hlediska toho, jaké drží procento úspěšnosti v získaní ligového titulu. Za devět let profesionální kariéry má v životopise šest titulů z německé bundesligy, dva z francouzské Ligue 1 a jeden z italské Serie A. Není to těžká matematika – zkrátka zatím nezažil sezonu, která by nedopadla mistrovsky.

Nezničitelného Ibrahimovice COVID-19 nepřibrzdil a stále řádí. Milán má Boha, řekl Švéd

20. října 2020 09:08

Lepší comeback si nemohl ani představovat. Čtyři zápasy chyběl v sestavě AC Milán kvůli nákaze koronavirem a s ní spojenou karanténou. Když se Zlatan Ibrahimovic vrátil, rozsekl derby s Interem. Přitom švédské fotbalové legendě bude za necelý rok už 40 let. Kouzlo dlouhověkosti „Ibry“ níže v článku pro CNN Prima NEWS rozebírá z pozice fyzioterapeuta Michal Rukavička.

reklama