CNN Prima News sexuální napadení

sexuální napadení

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální napadení“

Depardieu byl propuštěn na svobodu. Policie ho vyslýchala kvůli sexuálnímu napadení dvou žen

Aktualizováno

Francouzský herec Gérard Depardieu strávil většinu pondělního dne výslechy v policejní cele. Herec byl zadržen ráno v souvislosti s obviněním ze sexuálního napadení dvou žen. Večer agentura AP s odvoláním na hercova právního zástupce uvedla, že už byl z policejní vazby propuštěn. Pařížská prokuratura později oznámila, že v říjnu slavného herce čeká v této kauze soud.

Nová svědectví o české sektě: Sexuální napadení v autě místo pomoci popsala i dcera léčitele

Přidělování sexuálních partnerů, léčba usednutím na penis nebo nátlak k sexu s vlastním synem. To jsou praktiky, které redakci CNN Prima NEWS popsaly ženy, jež s vůdcem nového náboženského hnutí Novija Gána Sepata přišly do kontaktu. Další svědectví o muži, který si říká Auroran Dift Lavus, poskytla i jedna z jeho dcer. Tu měl v minulosti sexuálně napadnout.

Exmanžel Katy Perryové čelí obvinění ze znásilnění. Jeho obětí je i nezletilá dívka

Britský komik a herec Russell Brand čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního obtěžování minimálně čtyř žen. Bývalý manžel popové hvězdy Katy Perryové se měl těchto činů dopustit v letech 2006 až 2013. Jedné z napadených bylo tehdy pouhých šestnáct let. Postupně se začínají ozývat další oběti. Herec všechna obvinění odmítá.

Transgender řezník znásilnil školačku. Při zatčení měl na sobě dámské prádlo a silikonová prsa

Skotskem otřásl případ sexuálního napadení dítěte, které spáchal transgender řezník. Andrew Miller, také známý jako Amy George, přiznal před soudem, že se vydával za ženu, když v únoru nalákal malou školačku do svého vozidla. Holčičku pak držel v zajetí ve svém domě, kde ji opakovaně sexuálně zneužíval. Při zadržení policií měl na sobě dámské spodní prádlo a silikonová prsa. Na případ upozornil web Sky News.

CNN: Oskarový herec Spacey čelí obvinění ze sexuálních deliktů. Měl napadnout tři muže

Britská prokuratura ve čtvrtek obvinila amerického herce Kevina Spaceyho ze spáchání několika sexuálních trestných činů, včetně napadení tří mužů. Informuje o tom americká stanice CNN. V posledních letech Spaceyho proslavil seriál House of Cards (Dům z karet), Oskara získal za vedlejší roli ve filmu Obvyklí podezřelí v roce 1995 a o pět let později za hlavní postavu v Americké kráse. Od roku 2017 je jeho kariéra poznamenána aférou Me Too a odhalením sexuálních napadení mimo jiné mezi holywoodskými hvězdami.

Tenistka Pcheng Šuaj popřela sexuální napadení. Její vyjádření dál vyvolává pochyby

Čínská tenistka Pcheng Šuaj popřela sexuální napadení významným komunistickým funkcionářem. Kauza bývalé světové jedničky ve čtyřhře ze začátku listopadu přitom vyvolala obavy sportovců či politiků o její bezpečnost a přiměla Ženskou tenisovou asociaci (WTA) k pozastavení turnajů plánovaných do Číny a Hongkongu. Její nynější vyjádření ale vyvolalo u WTA pochyby.