CNN Prima News sexuální napadení

sexuální napadení

Výpis příspěvků ke štítku „sexuální napadení“

CNN: Oskarový herec Spacey čelí obvinění ze sexuálních deliktů. Měl napadnout tři muže

26. května 2022 18:53

Britská prokuratura ve čtvrtek obvinila amerického herce Kevina Spaceyho ze spáchání několika sexuálních trestných činů, včetně napadení tří mužů. Informuje o tom americká stanice CNN. V posledních letech Spaceyho proslavil seriál House of Cards (Dům z karet), Oskara získal za vedlejší roli ve filmu Obvyklí podezřelí v roce 1995 a o pět let později za hlavní postavu v Americké kráse. Od roku 2017 je jeho kariéra poznamenána aférou Me Too a odhalením sexuálních napadení mimo jiné mezi holywoodskými hvězdami.

Tenistka Pcheng Šuaj popřela sexuální napadení. Její vyjádření dál vyvolává pochyby

20. prosince 2021 09:33

Čínská tenistka Pcheng Šuaj popřela sexuální napadení významným komunistickým funkcionářem. Kauza bývalé světové jedničky ve čtyřhře ze začátku listopadu přitom vyvolala obavy sportovců či politiků o její bezpečnost a přiměla Ženskou tenisovou asociaci (WTA) k pozastavení turnajů plánovaných do Číny a Hongkongu. Její nynější vyjádření ale vyvolalo u WTA pochyby.

Žen, které měl Cimický obtěžovat, přibývá. Snaží se zviditelnit, reaguje psychiatr

30. října 2021 19:02

Poté, co Pražský hrad oznámil, že mezi letošními držiteli státních vyznamenání bude i psychiatr Jan Cimický, začaly na veřejnost prosakovat informace, že sexuálně obtěžoval své pacientky. Jako první promluvila zpěvačka Jana Fabiánová, nyní se přidávají i další ženy. Ty tvrdí, že Cimický měl využít toho, že byly v těžké životní situaci.

Surově ji zbil, pobodal a pokusil se ji znásilnit. Útočníkovi hrozí deset let vězení

29. září 2020 17:03

Šumperští kriminalisté vyšetřují napadení, pokus o znásilnění a vydírání osmačtyřicetileté ženy. Celý incident se měl odehrát minulé úterý večer v místním squatu, kde ženu po předchozí slovní potyčce brutálně napadl o čtyři roky mladší muž. Žena ze strachu nic nenahlásila, jejích zranění si ale všimli strážníci městské policie.