Nicholson roky nevycházel z domu, teď se objevily nové fotky. Zemře v osamění, bojí se přátelé

Poprvé po roce a půl byl slavný herec Jack Nicholson spatřen na veřejnosti, fotografové ho zachytili na balkóně jeho sídla v Beverly Hills. Informoval o tom britský deník Daily Mail. Blízcí hollywoodské hvězdy před nedávnem vyjádřili obavy, že Nicholson zemře v osamění.

Herce natočili a vyfotili, jak si užívá čerstvého vzduchu s výhledem na přehradu Franklin Canyon. Na balkoně se opíral o zábradlí, na sobě měl vytahané oranžové tričko a volné tepláky, píše Daily Mail.

ČTĚTE TAKÉ: Zemřel americký herec Tom Sizemore. Proslavila ho role ve filmu Zachraňte vojína Ryana

Naposledy byl oscarový herec viděn v říjnu 2021, když společně se synem Rayem sledovali basketbalový zápas milovaného LA Lakers. Právě Ray má být jedním z mála vyvolených, kteří mohou Nicholsona navštěvovat.

Podle zdrojů webu RadarOnline tráví Nicholson veškerý čas právě ve svém sídle v kalifornském Beverly Hills, které téměř nikdy neopouští. Jeho přátelé tak vyjádřili obavy, že zemře jako samotář, i když vedl tak pestrý život. Podobně jako jeho blízký kamarád a legendární herec⁠ Marlon Brando.

„Dal jasně najevo, že jeho domov je jeho hradem. Ale lidé si jen přejí, aby vyšel z domu a alespoň je ujistil, že je v pořádku,“ svěřil se hercův blízký známý webu RadarOnline.

Poslední film, ve kterém si Nicholson zahrál bylo Poznáš, až to přijde? (v originále How Do You Know?, pozn. red.) z roku 2010. Od té doby se vícekrát objevily zprávy o tom, že by měl trpět demencí nebo ztrátou paměti. Když se však herce v roce 2013 zeptali na jeho náhlé zmizení z filmového plátna, trval na tom, že jeho mozek je stejně ostrý jako vždy a že byl vždy pouze vybíravý, když šlo o role, uvedl Daily Mail.

Před nedávnem byl opět jeho zdravotní stav zpochybňován, proti čemuž se ohradil bývalý moderátor Fox News Bill O'Reilly během epizody svého vysílání No Spin News. „Před několika měsíci jsem navštívil Jacka Nicholsona a dlouze jsem s ním hovořil. Jack pozorně sleduje No Spin News a měl na mě různé druhy inteligentních dotazů. Přátelím se s ním po celá desetiletí. Je mu pětaosmdesát, ale je intelektuálně svižnější než prezident Spojených států,“ cituje Daily Mail.

Jack Nicholson za svůj život prožil několik vzletů i pádů. Velmi ho zasáhlo zjištění, se kterým přišel v roce 1974 časopis Time, když odhalil, že herec se skoro čtyřicet let mylně domníval, že jeho máma June je jeho sestrou, zatímco ho vychovávali jeho prarodiče. Nicholson žil nespoutaným životem a celkem zplodil šest dětí s pěti různými ženami, nikdy se však neusadil.

Tagy:
Beverly Hills herec Daily Mail Jack Nicholson Marlon Brando