Další rána pro Vignerovou? Kolečko s Nesvačilovou učiní velký krok, tvrdí přátelé

Několikaměsíční románek Petra Kolečka s Denisou Nesvačilovou má zřejmě své pokračování. Podle informací bulvárního webu Extra.cz si 38letý scenárista chce zrzavou herečku vzít. Zamilovaný pár by už dokonce měl mít i stanovený termín svatby.

„Petr a Denisa si už brzy řeknou ANO. Už mají i termín. Jsou fakt zamilovaní. Petr je spíš trochu proutník, ale do Denisy je blázen a všechno k tomu už chvíli spělo,“ prozradil zdroj webu Extra.cz. Redakce se obrátila na zmiňované aktéry se žádostí o vyjádření, zatím však žádnou reakci nezískala.

Kolečko si měl s Nesvačilovou začít v době, kdy tvořil pár s modelkou Anetou Vignerovou. Ta se podle svých slov dozvěděla o jeho nevěře v létě z médií. „Bohužel nevím, co k tomu říct, je to celkem rychlé. Teď jsem se dozvěděla, že mě někdo s někým podvádí,“ komentovala to tehdy. Vignerová se poté odstěhovala z domu a chvíli to vypadalo, že si rodiče 2,5ročního Jiříka nemohou přijít na jméno.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jak budou volit Dejdar, Troška nebo Slováček?

V polovině listopadu však byli bývalí partneři přistiženi v jednom z pražských podniků, jak si vyměňují zamilované pohledy a dokonce i polibky. Mnozí poté začali spekulovat, zda se rodiče malého Jiříka přece jen neusmíří. Že je to na dobré cestě, potvrdila nakonec sama Vignerová v pořadu Showtime. Chválou na svou bývalou partnerku nešetřil ani Kolečko.

Necelé dva týdny na to byl ovšem redaktory redakce Extra přistižen v jednom z pražských podniků ve společnosti Nesvačilové.

Pro Vignerovou to byla zřejmě definitivní tečka. Na sociálních sítích poté oznámila, že s Kolečkem skončila. Spolu s tím poslala vzkaz i své sokyni. „Jen vám chci říct, že tady byla snaha veliká. Proběhly skoro zásnuby a prodávání baráku a kdesi cosi, abychom si vytvořili svoje nové pevné zázemí. Takže jenom chci, kdyby se na toto video dívala nějaká dotyčná osoba, která, si myslím, že se na to dívat bude, tak aby věděla, s kým má co do činění,“ uvedla modelka.

Ačkoliv možná Vignerové svatbu přislíbil, podle zdroje redakce Extra to nikdy neměl v plánu dovést až do konce. „Petr si ji ve skutečnosti nikdy vzít nechtěl,“ řekl zdroj.

Tagy: