Depp si zahrál s Beckem a pobláznil Prahu. Nechyběli ani Lounouvá, Kodym nebo Hanák

V pondělí Johnny Depp vystoupil jako speciální host na koncertě legendárního muzikanta Jeffa Becka a jeho fanynky šly do kolen. Vystoupení dvou legend si nenechaly ujít ani některé české celebrity. Dorazila například Olga Lounová či Tomáš Hanák. Jak koncert probíhal a co vše se na něm událo? Redakce Showtime pro vás připravila přehled toho nejzajímavějšího.

Poté, co se Depp připojil k osminásobnému držiteli cen Grammy Jeffu Beckovi, koncert získal úplně jiný rozměr. Herec během koncertu střídal jednu kytaru za druhou a bylo zjevné, že se na pódiu cítí jako ryba ve vodě.

Nezapomněl ani na své příznivce, se kterými se v průběhu koncertu zdravil na dálku. Veškerou pozornost na sebe ale Depp zřejmě nechtěl strhávat. Ctí roli speciálního hosta na tour Jeffa Becka. „Přijela jsem z Polska, z Krakova. Show byla úžasná. Pokud mám být upřímná, tak normálně poslouchám jinou hudbu, ale tohle byla fakt pecka,“ přiznala dívka v anketě CNN Prima NEWS.

Nezapomenutelný hudební večer otevřel muzikant Michal Pavlíček, který byl předskokanem slavné dvojice. Dokonce se po vystoupení krátce setkal s Jeffem Beckem. „Když se člověk setká s někým významným, dá mu kompliment a v úžasu zírá na toho kytarového boha. To dojetí jsem neskrýval. Tato setkání jsou vždycky jenom chvilkové, formální. Není to tak, že si sednete na pivo jako kamarádi,“ vylíčil Pavlíček setkání s Beckem a vzápětí doplnil, že s Deppem se bohužel neviděl.

Depp opět před soudem?

Dostat se do jeho blízkosti bylo totiž prakticky nemožné. Podle informací redakce Showtime si herec v zákulisí povídal s nemocnou holčičkou a byla tam také populární Deppova právnička Camilla Vasquezová.

Koncert zahraničních hvězd si nenechaly ujít ani české známé osobnosti. Dorazil například Robert Kodym, Tomáš Hanák nebo Olga Lounová. „Překvapilo mě, jak spontánní (Depp) na pódiu byl. Herci většinou takoví nebývají. Fakt úžasný,“ řekla Lounová. Hned po koncertě zamířily desítky fanoušků k jednomu z vchodů do arény a doufaly, že je Depp přijde pozdravit, čekaly ale marně.

Pražský koncert má slavný herec za sebou a je možné, že se brzy bude muset postavit opět před soud. Právnící jeho exmanželky Amber Heardové se totiž všemi způsoby snaží o to, aby byl nedávný rozsudek soudu ve prospěch herce zrušen.

Podle týmu Heardové totiž jeden z porotců nedostal soudní obsílku, místo něj to byl jeho syn. Adresa porotce i jméno sedí, věk nikoliv. Deppovi právníci argumentují tím, že věkový nesoulad byl patrný od začátku procesu a čas na podobné námitky již vypršel. Bude tak záležet pouze na soudkyni, jestli dovolí slyšení, na kterém zazní argumenty pro zrušení rozsudku.

Tagy: