Heardová čelí existenční hrozbě. Kauza MeToo se otřásla v základech, říká odbornice

Herečku Amber Heardovou čekají krušné časy. Kromě toho, že prohrála soud se svým bývalým manželem Johnnym Deppem, jemuž musí zaplatit odškodné přes 10 milionů dolarů, se může výsledek celé kauzy podepsat i na její herecké kariéře. Podle zástupkyně šéfredaktora webu Extra Terezy Abazid jí hrozí existenční problémy.

Heardová verdikt poroty u soud s Johnnym Deppem nepřijímá. Podle ní byl proces nefér a vrací zpátky dobu, kdy ženy proti mocným mužům nemohly promluvit. „Zklamání, které mě dnes postihlo, se nedá popsat slovy. Jsem zdrcená, že hora důkazů nestačila na to, aby se postavila nepřiměřené moci, síle a vlivu mého bývalého manžela,“ uvedla herečka.

„Heardové hrozí existenční problémy. Zaplatit takovou částku není nic snadného. Je to šílená částka a ona ji podle mě ani nemá,“ zhodnotila Tereza Abazid. Výsledek soudu se může podepsat i na její herecké kariéře. „Roli ve druhém pokračování Aquamana jí naprosto seškrtali a ve trojce Heardovou nejspíše ani chtít nebudou. Její šance na herectví jsou nulové,“ doplnila.

Novinářka ve vysílání CNN Prima NEWS také upozornila, že další případy spojené s iniciativou MeToo se budou i díky této kauze posuzovat přísněji. „V kauze Depp a Heardová bylo dokázáno, že Heardová lže a lhala. K násilí, o kterém mluvila, nikdy nedošlo. Myslím si, že MeToo se otřásla v základech,“ zhodnotila Abazid.

Depp se vrátí na filmová plátna

Podle ní se ale časem na kauzu zapomene podobně jako při bouřlivém rozvodu Angeliny Jolieové a Brada Pitta, kteří si během rozvodového řízení nemohli přijít na jméno. „Jediné, co Heardové nikdo neodpustí, je, že se dotkla jejich oblíbeného herce,“ řekla Abazid.

Naopak pro Deppa to do budoucna vidí hodně nadějně. A po několikaleté pauze se prý konečně vrátí na filmová plátna. „Depp už má nabídku na film. Měl by se odehrávat ve Francii a měl by ztvárnit Ludvíka XI. Myslím si, že se teď o něj jenom poperou. Co se týče společnosti Disney, ta si teď musí trhat vlasy. Ani v této době nepodpořila svou hlavní hvězdu, která jí v letošním tisíciletí vydělala nejvíce peněz,“ myslí si zástupkyně šéfredaktora Extra.

Podle ní se návrat legendárního piráta Jacka Sparowa nejspíše konat nebude. „Depp sám u soudu řekl, že za žádné peníze světa už s nimi spolupracovat nebude,“ připomněla Abazid. „Myslím si, že si za svými slovy bude stát,“ doplnila.

Tagy:
Brad Pitt Francie Johnny Depp Nový den herec pořady CNN Prima NEWS soud Johnny Depp Walt Disney USA MeToo Angelina Jolieová Amber Heardová Ludvík XI.