Pamela Andersonová v americkém seriálu Kutil Tim Zdroj: Profimedia.cz/ČTK
Na obálce Playboye se Pamela objevila celkem čtrnáctkrát, poprvé v říjnu 1989. Zdroj: archiv Playboy
Před pěti lety, při šedesátém výročí založení časopisu Playboy, se (nejen) na titulu objevila Kate Moss, ovšem nejčastější tváří obálky nejúspěšnějšího pánského časopisu byla v dosavadní historii Pamela Andersonová. Zdroj: archiv Playboy
Pamela Andersonová je symbolem krásy pro mnoho žen. Zdroj: Profimedia.cz
Hvězdná Pamela Andersonová oslavila 55. narozeniny. Zdroj: Profimedia.cz
Pamela Andersonová nenašla doposud osudového partnera. Zdroj: Profimedia.cz
Pamela Andersonová ve svém věku vypadá opravdu velmi dobře. Zdroj: Profimedia.cz
Pamelu Andersonová mnozí znají ze seriálu Pobřežní hlídka. Zdroj: Profimedia.cz
Herečka a modelka Pamela Andersonová Zdroj: Profimedia.cz
Na obálce Playboye se Pamela objevila celkem čtrnáctkrát, poprvé v říjnu 1989. Zdroj: archiv Playboy
Hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Andersonová učinila tento týden několik překvapivých odhalení. Ve své nové knize S láskou, Pamela obvinila svého hereckého kolegu Tima Allena z toho, že se před ní jednou producíroval kompletně nahý. Devětašedesátiletý herec ovšem veškerá obvinění popírá. V rozhovoru pro deník Mirror zas přiznala, že byla v dětství zneužívaná vlastní chůvou a dokonce prý pomýšlela na to, že ji sprovodí ze světa.
Ve své autobiografii, která vychází 31. ledna, Andersonová vzpomíná na své dětství i pozadí svého kariérního vzestupu. Mimo jiné také píše i o nepříjemném incidentu, který údajně zažila během natáčení seriálu Kutil Tim.
„První den natáčení jsem vylezla ze šatny a Tim byl v chodbě v županu. Rozvázal si ho a bleskově se mi odhalil, byl pod ním úplně nahý,“ vylíčila americká herečka a sexbomba 90. let.
„Řekl, že to je fér, protože mě taky viděl nahou, a podivně se zasmál,“ uvedla Andersonová, které bylo v té době 23 let. Allen zřejmě narážel na její nahé fotografie, které se objevily v pánském časopisu Playboy, uvedl web Variety.
Hlavnímu hrdinovi amerického sitcomu bylo tehdy 37 let. Pro Andersonovou to byl jeden z jejích prvních hereckých počinů.
Reakce Tima Allena na sebe nenechala dlouho čekat. „Ne, to se nikdy nestalo. Něco takového bych nikdy neudělal,“ hájil se herec v rozhovoru pro Los Angeles Times.
Chůvu chtěla zabít cukrovou tyčinkou
V rozhovoru pro deník Mirror pak 55letá herečka přiznala, že byla v dětství zneužívaná vlastní chůvou. Tehdy jí bylo pouhých osm let. „Měla jsem chůvu a rodiče si mysleli, že je skvělá, protože pořád nosila dárky. Ale obtěžovala mě,“ přiznala Andersonová. „Byly to tři nebo čtyři roky týrání. Snažila jsem se před ní chránit svého bratra,“ popsala.
Andersonová prý dokonce pomýšlela na to, že chůvu připraví o život. „Pokusila jsem se ji zabít. Chtěla jsem ji bodnout do srdce cukrovou tyčinkou, a pak jsem jí řekla, že chci, aby umřela. A ona skutečně následující den zemřela při dopravní nehodě,“ doplnila. V té době prý věřila, že na tom měla svůj podíl.
„Věřila jsem, že jsem ji zabila svou kouzelnou myslí, a nemohla jsem to nikomu říct. Byla jsem si jistá, že jsem to udělala. Přála jsem si její smrt a ona zemřela,“ dodala Andersonová.