Spaní ve stanu jen za odměnu. Brodská ukázala, co zažívala s Hanzlíkem na prázdninách

Tereza Brodská na sociálních sítích opět zavzpomínala na společnou dovolenou se svou maminkou Janou Brejchovou a jejím tehdejším partnerem Jaromírem Hanzlíkem. O Hanzlíkovi se totiž chystá dokument a 74letý umělec si přál, aby o něm Brodská do kamery také něco řekla. Samotná prosba herečku potěšila. Doufá však, že toho Hanzlík nakonec nebude litovat.

„Naše prázdniny s Jaromírem Hanzlíkem. Stan byl na přespání jen pro ty, kdo nezlobili. Ale zpětně na to vzpomínám ráda,“ napsala Brodská na svém instagramovém profilu.

Na jejich společné prázdniny si nevzpomněla pro nic za nic. „Teď jsem se dozvěděla, že o Jaromírovi točí dokument. A co čert nechtěl, volali mně z produkce, že Jaromír by si přál, abych tam něco také řekla. P.S. Ale lhala bych, kdybych řekla, že mě to nepotěšilo. Aby ale chudák nelitoval,“ doplnila Brodská.

Její zpráva i sdílené fotografie mnohé pobavily. Snímky okomentovala mimo jiné také Dagmar Havlová. „Teď jsi mě dostala,“ napsala.

Snažil se ji za každou cenu převychovat

Když Jana Brejchová, maminka Terezy Brodské, opustila manžela Vlastimila Brodského kvůli Jaromíru Hanzlíkovi, jejich dcera to nesla velice těžce. Soužití pod jednou střechou s mámou a otčímem se pro ni stalo utrpením. Známý herec ji prý terorizoval a měla kvůli němu zdravotní problémy.

„Od první chvíle jsem cítila, že jsem v jeho domě na Malé Straně prvek, který ho irituje a štve. A tak se mě i svého syna Davida snažil za každou cenu převychovat. Protože podle něj jsme byli rozmazlení frackové,“ prozradila v knize Moje máma Jana Brejchová Brodská.

Hanzlík podle ní zvolil dost drsné způsoby výchovy. „Třeba s námi několik dní nemluvil – a to někdy i s mámou. My nevěděli proč. Až pak nám řekl, že to bylo kvůli nějakému přestupku, špatně uklizené věci nebo tak něco. A já nechápala, proč kvůli tomu muselo být dusno tři dny,“ popsala v knize Tereza.

Na společnou dovolenou na Instagramu vzpomínala už před několika týdny. „Našla jsem archivní fotku (sice letní), ale za mě významná. Naše společná dovolená v sestavě – maminka, Hanzlík, já. P.S. Možná proto ten můj výraz, a možná proto poslední společná dovolená,“ napsala před několika měsíci na Instagramu Brodská.

Na sociálních sítích tehdy strhla bouřlivou reakci. Na jeden komentář dokonce i vtipně odpověděla. „Místo s ,kovbojem‘ by spíš sedělo s ,terorem‘,“ uvedla herečka.

Tagy: