Milan Peroutka o dovolené na Maledivách: Na ohňostroj nám s manželem přestalo pršet

Milan Peroutka s partnerem Dominikem Roubínkem

Milan Peroutka vyrazil s manželem na dovolenou

Milan Peroutka si před nedávnem užíval pohádkovou dovolenou s partnerem Dominikem Roubínkem na Maledivách. Ačkoli tam během jejich pobytu skoro pořád pršelo, byli vděční, že mohou čas trávit spolu. V rozhovoru pro Showtime zpěvák navíc svěřil, že by se chtěl s kapelou věnovat taneční hudbě.

Na novoroční dovolenou vyrazil Milan Peroutka společně s manželem Dominikem Roubínkem na Maledivy, což se pro ně stalo i tradicí, ve které hodlají pokračovat. „Všem kolegům, kteří se mě na to ptají, hned oponuji, že celou dobu pršelo, aby náhodou neměli pocit, že mi mají závidět. Bylo to krásné hlavně proto, že jsme byli spolu. Takže jsme si to užili. Na Maledivách jsme si pouštěli české pohádky, zkontrolovali jsme naši palmu,“ řekl Peroutka v rozhovoru pro Showtime.

ČTĚTE TAKÉ: Hádka s manželem před malou dcerou. Vše není tak idylické, odhalila Kohoutová na Instagramu

„Byli jsme už podruhé, palma neuschla, ba naopak povyrostla. My se tam těšíme zase za rok,“ přiznal.

Deštivé počasí jim ale dovolenou rozhodně nepokazilo, našli na tom i řadu pozitiv. Stále totiž bylo osmadvacet stupňů. Takže domů se vrátili opálení. „Není to tak, že by tam nebylo teplo. Hlavně si pak člověk řekne, že je to příjemné, aspoň ti není úplné vedro, tak jsme to pak neřešili,“ vysvětlil oblíbený herec a zpěvák.

Na Silvestra jim pak přestalo pršet před půlnocí. „Šli jsme ještě tancovat, užili jsme si ohňostroj a všechno,“ vyprávěl.

V hudbě se chce vydat novým směrem

Peroutka s manželem si tak mohli trošku vyhodit z kopýtka. „Byla i party, my nejsme až tolik party, nebo já občas jo. Někde si s kamarády zajít a trochu si zaskákat až do rána skoro, ale abych byl profesionál v práci a většinou ty víkendy pracuju, tak se snažím to dělat opravdu jen občas, protože pak to bývá druhý den znát. Nebo aspoň já to v sobě hodně cítím,“ nastínil Peroutka.

Když už někam vyrazí, rád si zatančí na elektronickou hudbu. Té by se chtěl věnovat i s kapelou. „Tak chci dělat ještě nějakou hudbu, na kterou se dá zatancovat. Uvidíme, dokud ty kolena ještě poslouchají, mám je trošku problematická, tak dokud to jde, tak ještě zakřepčit,“ usmíval se muzikant.

Úvodní měsíc roku byl pro Peroutku vcelku pracovně dost vytížený. „Pro mě leden znamená dozkoušení muzikálu Troja, který v únoru začíná. Takže já teď každý den do práce chodím do divadla a zkoušíme. No a samozřejmě sezóna, včera Pardubice, dneska Biograf, takže to frčí, ale baví mě to,“ prozradil.

Tagy: