Pagáčová otevřeně o kojení: Vlasy jsem musela ostříhat, prsa mi teď v seriálu vycpávají

Herečka Patricie Pagáčová stále září úsměvem, jinak tomu nebylo ani v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. V rozhovoru s moderátorem se například rozpovídala o tom, proč a jak jí v novém seriálu vycpávají prsa. Pro pořad Showtime pak prozradila, co ji vedlo ke změně účesu.

„Když jsem dokojila, vlasy šly úplně do kopru. Nikdy jsem neměla nějakou extra kvalitu vlasů, ale těhotenství, porod a kojení tomu evidentně neudělaly úplně nejlépe. Takže jsem z těch čtyř chlupů měla tři,“ přiznala v rozhovoru pro Showtime.

ČTĚTE TAKÉ: Křížek o hrůzných chvílích: Byl to pád, čekám složité období. S ženou Lucií nastínili další plány

Její manžel pak našel starou fotku, kde měla Pagáčová mikádo. „Říkal, že mi to mikádo moc slušelo, tak mě nahlodal,“ svěřila se s tím, že z nového účesu má obrovskou radost. Vedle vzhledu, který je pro ni jako herečku její nedílnou součástí, řeší i pracovní povinnosti.

Pagáčová totiž bude jednou z hlavních hvězd nového seriálu televize Prima Agrometal, kde zaujme nejen svým pěveckým projevem, ale i vizuálem. Od něj si ale režisér Karel Janák sliboval víc, než nakonec dostal.

„Moje role Panenky měla být hodně prsatá. Pan režisér mě našel v době, kdy jsem kojila. Ale když se to točilo, už jsem nekojila, takže Panenka nakonec prsatá není. I když trošku jsme to vycpávali. Asi bylo blbý mě kvůli tomu přeobsadit,“ prozradila herečka.

Dostala na prsa „řízky“

Zavtipkovala, že takový přístup by se dal i zažalovat. „Pan režisér to, taktně, nijak nekomentoval, ale nechal mě vycpat. Kostymérky pak přišly, že dostanu řízky – tak se říká vycpávkám. Je to kompletně potupné, ale jinak to bude moc pěkný seriál,“ smála se při vzpomínce na natáčení Pagáčová.

Radost jí ale dělá i dcera, Bibianě už brzy budou dva roky. Herečka k její výchově přistupuje velmi pragmaticky a syndromem úzkostné matky evidentně netrpí. „S manželem hrajeme takovou hru – když zjistíme, že má bobek v gatích, tak kdo první řekne, že nejde, a chytne se za nos, nemusí přebalovat. (…) Je to o rychlosti. Musíš rychle, rozumíš,“ pobavila moderátora Honzu Dědka Pagáčová.

Ve výchově si prý s manželem Tiborem rozumí. „Bylo to tak i předtím, než se narodila, a shodujeme se víceméně i teď. Já vařím, ale manžel víc, protože vaří líp a víc ho to baví, tak jsme se už domluvili, že on vaří líp,“ dodala.

Tagy: