váha

Výpis příspěvků ke štítku „váha“

Nejen kufry, evropská aerolinka váží i cestující. Je to nechutné, zlobí se lidé kvůli novince

Finská letecká společnost Finnair začala v únoru vážit cestující s jejich příručními zavazadly před jejich nástupem do letadla. Vážení se uskuteční ještě v dubnu a květnu a je na bázi dobrovolnosti. Údaje jsou anonymní a budou sloužit k výpočtům zatížení a vyvážení letadel. Krok ale i tak odstartoval vlnu negativních reakcí na sociálních sítích.

Po narození nevážila ani 400 gramů. Lékař nastínil, jaké má Vaneska šance na zdravý život

Celkovou prognózu je velmi obtížné říci, je ale obrovská šance, že bude mít kvalitní a zdravý život. Takovou vidí pro Vanesku budoucnost lékař novorozeneckého oddělení v olomoucké nemocnici Martin Wita. Holčička po narození vážila pouhých 395 gramů, vešla se do dlaně. Historicky se jedná o nejmenší miminko, o nějž doktoři v Olomouci pečovali.

Zemřela hvězda pořadu o hubnutí. Gina ve 30 letech vážila přes 250 kilo a nemohla se hýbat

Američtí diváci znali Ginu Krasleyovou z pořadů Můj život s 600 librami. Jako nová účastnice programu pro hubnutí se v roce 2020 představila v epizodě s prozřetelným názvem „Gině běží čas“. Příčinu smrti její rodina neuvedla, před nedávnou dobou však 30letá žena na sociálních sítích sdílela informaci, že má zdravotní potíže. Před svým skonem vážila přes 250 kilo.