Neuvěřitelné, jak to dělá? Šlégrová obdivuje Perkausovou po porodu, sama prý vypadala jinak

Eva Perkausová se fotila po porodu

Vítězka Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová si neodpustila komentář k snímkům moderátorky CNN Prima NEWS Evy Hecko Perkausové, která se nechala nafotit pět dní po porodu. Výsledek všechny ohromil a mnohé maminky zarazil, včetně Šlégrové. Ta nedokáže pochopit, jak je možné, že Perkausová vypadá skvostně, zatímco ona sama byla po porodu oteklá.

Půvabná moderátorka Eva Hecko Perkausová vyrazila do ateliéru pouhých pět dní po druhém porodu a výsledkem se pochlubila na sociální síti. Od většiny sledujících sklidila ovace, že vypadá naprosto skvostně a téměř nejde poznat, že vůbec rodila.

ČTĚTE TAKÉ: Moderátorka Gabriela Lašková je těhotná. Fanouškům se pochlubila dojemným vzkazem

Některé ženy a především maminky ale vzhled Perkausové rozesmutněl, jelikož se s ní absolutně nemohou rovnat. Podobně reagovala i nejvnadnější česká miss Lucie Šlégrová, dříve Králová. „Ve mně už pár dní rezonuje Eva Perkausová a její vizáž a podoba po porodu. Přátelé, já vám sem dám svoji fotku, jak jsem vypadala po porodu. Nevím, jak to ta ženská dělá, je to neuvěřitelné. Já to prostě nechápu a přála bych to každé z nás, abychom to takhle měly,“ napsala ve svém instagramovém profilu manželka bývalého hokejového reprezentanta Jiřího Šlégra.

Ujistila své sledující, že vypadat po porodu jako Perkausová rozhodně není normální, a sdělila, co běžné naopak je. „Ženy ne, nebojte, není to normální. Určitě ne. Normální je vypadat oteklá, obtloustlá, unavená, vyblitá, a většinou bohužel fakt nepřitažlivá. Plus 27 kilo, jako bonus vyhřezlý konečník, na kruhu jsem seděla ještě tři měsíce po, a jeden uzlík lásky,“ připomněla, jak sama v takové situaci vypadala.

Bývalá královna krásy je přesvědčena, že 99 procent žen vypadá po porodu stejně jako ona a pouhé jedno procento jako Barbie. Doplnila, že ženám, které i tehdy vypadají skvěle, to samozřejmě přeje. „Také bych si to přála, jenom to prostě nějak nevyšlo. Třikrát jsem rodila a třikrát mi to nevyšlo, nevadí. Už to nebudu počtvrté zkoušet, zda budu takhle krásná. Já vím, že nebudu,“ dodala.

K TÉMATU: Eva Perkausová prozradila jméno svého druhého syna. Z porodnice sdílela dojemnou fotografii

Tagy: