reklama
CNN Prima News Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda Kodiaq“

Tohle jsou nejspolehlivější auta podle britských motoristů. Dařilo se i Škodovce

18. srpna 2021 14:32

Kupovat ojetý vůz je často jako kupovat zajíce v pytli. Mnohdy ani pořádně nevíte, jak je vámi vybraný model spolehlivý, a zda se jeho koupě vůbec vyplatí. Na internetu sice najdete spousty odborných recenzí, ale nikdo nedokáže daný vůz ohodnotit tak, jako jeho majitel. Proto se britský časopis Autoexpress každoročně dotazuje tisíců vlastníků, aby zjistil, jaký ojetý vůz je tedy doopravdy nejspolehlivější.

Škoda přišla s revoluční technologií. Řidiče varuje před výmoly i kluzkou vozovkou

26. května 2021 16:35

Hesla „zdraví na prvním místě“ se Škoda Auto drží už od nepaměti. Nyní ho oživuje a přichází společně s koncernem Volkswagen Group s jedinečnou bezpečnostní technologií, jež by měla zabránit nejrůznějším komplikacím na silnici. Vůz pomocí senzorů detekuje nebezpečí na vozovce a následně o něm informuje řidiče i ostatní účastníky provozu pomocí infotainmentu.

Ikonická automobilová závodnice prohrála boj s rakovinou. Schmitzové bylo jen 51 let

17. března 2021 14:28

Michelle Moutonová, Lella Lombardiová a samozřejmě Eliška Junková. Jedny z mála odvážných žen, které se výrazně prosadily v ryze mužském prostředí automobilových závodů. Patřila mezi ně také Sabine Schmitzová, německá závodnice, která se stala světově populární také díky účinkování v populárním pořadu Top Gear. Od této středy už o ní bohužel můžeme mluvit pouze v minulém čase.

reklama