CNN Prima News Škoda Kodiaq

Škoda Kodiaq

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda Kodiaq“

Tohle jsou nejspolehlivější auta podle britských motoristů. Dařilo se i Škodovce

18. srpna 2021 14:32

Kupovat ojetý vůz je často jako kupovat zajíce v pytli. Mnohdy ani pořádně nevíte, jak je vámi vybraný model spolehlivý, a zda se jeho koupě vůbec vyplatí. Na internetu sice najdete spousty odborných recenzí, ale nikdo nedokáže daný vůz ohodnotit tak, jako jeho majitel. Proto se britský časopis Autoexpress každoročně dotazuje tisíců vlastníků, aby zjistil, jaký ojetý vůz je tedy doopravdy nejspolehlivější.

Škoda přišla s revoluční technologií. Řidiče varuje před výmoly i kluzkou vozovkou

26. května 2021 16:35

Hesla „zdraví na prvním místě“ se Škoda Auto drží už od nepaměti. Nyní ho oživuje a přichází společně s koncernem Volkswagen Group s jedinečnou bezpečnostní technologií, jež by měla zabránit nejrůznějším komplikacím na silnici. Vůz pomocí senzorů detekuje nebezpečí na vozovce a následně o něm informuje řidiče i ostatní účastníky provozu pomocí infotainmentu.

Náměstek středočeské policie měl řídit služební vůz opilý namol

1. května 2021 13:38

Přes dvě promile alkoholu nadýchal při běžné silniční kontrole muž řídící služební vůz Škoda Kodiaq, který měl, jak se ukázalo, vysoké postavení u policie. Hlídce se prokázal odznakem Služby kriminální policie a vyšetřování s hodností plukovníka. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.