reklama

Ztracený po nocích chodí do čističky odpadních vod. Prozradil, co tam dělá

Pozornost mnohých Čechů se nyní upírá na zpěváka Marka Ztraceného. Nadaný umělec si z obnovené soutěže Český slavík odnesl hned tři ocenění. Na vavřínech však neusíná a stále pracuje. V pořadu Nový den navíc prozradil, proč po nocích chodí do čističky odpadních vod.

reklama

Letošní ročník soutěže byl pro jejího absolutního vítěze rozporuplný. „Vždy se mi líbilo, že Slavík budí emoce. Nyní se mi to ovšem zdálo přehnané. Kdo ale jsem, abych kritizoval. Proslov Karla Janečka si pamatuji jen z poloviny, protože ho měl hned poté, co jsem obdržel cenu. Ale říkal jsem si: Jsem na Slavíkovi, nebo na předvolebním mítinku?“ uvedl Ztracený.

Na co však bude dlouho vzpomínat, je zisk hned tří ocenění – nejlepší píseň, zpěvák a absolutní vítěz letošního ročníku. K tvorbě písní ho prý inspiruje sám život. „Mám hezké období, skládání mě baví. Když mě něco dojme, vrátím se k tomu,“ podotkl. Na dotaz, kde legendární texty slavných písní vznikají však mnohé zaskočil.

„Můj tatínek pracuje na čističce odpadních vod. Po nocích tam chodím a vznikají tam nejvíce romantické písně. Není to tam nejvoňavější, ale nikoho tam neruším,“ svěřil se exkluzivně ve vysílání CNN Prima NEWS. Je však možné, že už tam budoucnu chodit nebude. Se snoubenkou Marcelou a synem Markem se stěhují do vlastního rodinného domu, na kterém zpěvák dva roky pracoval.

Snoubenka si ho umí srovnat

„Připadám si chlapsky, postavil jsem dům a je to hezký,“ řekl. Splnil si i sen – na zahradě si postavil studio. „V noci jsem nikdy nemohl zpívat, teď jsem si ale udělal místo, kde mohu klidně řvát ve čtyři hodiny ráno. Mám tam i speciální poličku na svá ocenění,“ přiznal a dodal, že si tam postaví i tři sošky z Českého slavíka.

Do karlínského divadla Ztraceného doprovodila snoubenka Marcela. „Je to zkušená žena, bylo fajn že tam se mnou byla, moc jí to slušelo a byla na mě pyšná. Mou kariéru sleduje každý den a umí si mě srovnat. Díky ní nemám šanci létat v oblacích. Když se vrátím z koncertu pro pět tisíc lidí, tak mi podá koš s odpadky a řekne, ať ho vynesu,“ smál se.

Mnohé však nejvíce zajímá, kdy bude svatba. Zásnuby totiž proběhli veřejně na koncertu ve vyprodané O2 areně. Zpěvák nicméně prozradil jen to, že své „ano“ si poví, až bude vhodný čas.

Tagy:

Hlavní zprávy

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů
Koronavirus

Vojtěch čelí trestnímu oznámení. Z Chytré karantény údajně odtekly stovky milionů

Skupina právníků Pro Libertate, kteří jsou známí pro svou spolupráci s antivaxerskou komunitou, podala trestní oznámení na ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO), hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou i její předchůdkyni Jarmilu Rážovou. Tvrdí, že projekt Chytrá karanténa měla umožnit soukromým firmám zpronevěřit miliony korun. Ministerstvo zdravotnictví to považuje za nesmysl a odkazuje se na kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu.

Těžký boj s autismem českého atleta. Zažil šikanu a dvacetkrát se pokusil o sebevraždu
Sport

Těžký boj s autismem českého atleta. Zažil šikanu a dvacetkrát se pokusil o sebevraždu

Když běžím, nepřemýšlím. Když nepřemýšlím, je mi dobře. Tato slova řekl webu Bez frází český atlet Jiří Pavel Češka, pro kterého je sport cestou, jak uniknout depresím, kterými trpí kvůli Aspergerovu syndromu – poruše autistického spektra. Dlouho mu nikdo diagnózu nesdělil, proto se v minulosti dost natrápil. Až tak, že se přibližně dvacetkrát pokusil o sebevraždu.

Pistoli měli doma volně v šuplíku. Rodiče střelce z Michiganu čelí obvinění ze zabití

Rodiče 15letého Ethana Crumbleyho, kterého policie považuje za pachatele úterní smrtící střelby na střední škole v americkém státě Michigan, čelí obvinění ze čtyřnásobného neúmyslného zabití. Okresní prokuratura v pátek oznámila jejich stíhání s tím, že pistoli použitou při útoku uchovávali doma v nezamčeném šuplíku. Jejich chování podle prokurátorky dalece překračuje nedbalost.

Pochybuji, že Mikuláš bude mít respirátor. Vojtěch nedoporučil návštěvy během nadílky

Ministerstvo zdravotnictví chystá protiepidemická doporučení, kterými by se lidé měli řídit během vánočních svátků. Šéf resortu Adam Vojtěch (za ANO) to zmínil během páteční tiskové konference. Tam mimo jiné potvrdil, že vláda hodlá zavést povinné očkování pro lidi starší 60 let a další vybrané skupiny. Vojtěch během brífinku také označil za nežádoucí obvyklé návštěvy Mikulášů, andělů a čertů v domácnostech.

Kdyby Piráti nebyli ve vládě, žíly by mi to netrhalo, míní zastupitel ODS

Teplický zastupitel Martin Kadeřábek (ODS) by se obešel bez účasti Pirátů v nové vládě, kde jsou občanští demokraté nejsilnější stranou. Řekl to v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS. Tři ministerská křesla pro stranu Ivana Bartoše považuje Kadeřábek za neadekvátní. Podle předsedkyně Mladého Pirátstva Kateřiny Stojanové je však rozdělení vládních pozic spravedlivé.

Zoufalý Afghánec prodal dceru za půdu a ovce. Po týdnech má zahanbený otec dívku zpět doma

Šťastný konec má příběh devítileté afghánské dívky Parwany, který jsme vám přinesli minulý měsíc. Poté, co ji otec prodal 55letému muži, aby uživil své ostatní děti, se s pomocí přihlásili jednotlivci i humanitární organizace. Děvčátko se nakonec podařilo vrátit k jeho rodině a společně s matkou a sourozenci se přesunulo do nového domova, informuje stanice CNN.

Víkend ve znamení sněhu a silného větru. Meteorologové varují před poškozením stromů

Na severovýchodě České republiky a ve Frýdlantském výběžku bude v sobotu foukat silný vítr, který v nárazech přesáhne rychlost přes 65 kilometrů v hodině. Na opačné straně republiky, zejména v oblasti Českomoravské vrchoviny a Jihomoravského kraje se při mrznoucím dešti bude do nedělního rána místy tvořit ledovka. Sdělil to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Jurečka: Bezdětní si budou muset výrazně víc spořit na důchod. Stát je hodlá motivovat

Prosadit změny důchodů v Česku v příštích dvou letech. O to se bude snažit kandidát na ministra práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) v nové vládě, kterou utvoří Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Piráti se Starosty a nezávislými (STAN). Jurečka zmínil zavedení minimální zaručené penze ve výši nejméně 10 tisíc korun pro všechny či zvýšení penzí za výchovu dětí. Své plány v resortu práce představil v pátek prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech. Novinářům řekl, že hlava státu k jeho vizím neměla výhrady.

reklama

Domácí zpravodajství

Válek se pustil do Vojtěcha a spol. kvůli povinnému očkování: Neposílají mi, co připravují

První kroky nové vlády směrem k epidemii covidu budou podle kandidáta na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) vycházet z aktuální situace v nemocnicích. Někteří odborníci očekávají dosažení nebo i překročení maximálních počtů hospitalizovaných z letošního jara. Válek chce také co nejdříve naočkovat lidi posilující dávkou a také děti. Zároveň zkritizoval současného šéfa resortu Adama Vojtěch (za ANO) za nedostatečnou komunikaci.

Pane kolego, do toho vám nic není. Hnízdil se chytil s Mounajjedem kvůli očkování

Ostrá debata kvůli očkování se strhla mezi lékařem Janem Hnízdilem a zastánci očkování Milanem Kubkem a Radkem Mounajjedem v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS. Hnízdil má totiž výrazné pochybnosti o vyvinuté vakcíně, poukazuje na krátké trvání protilátek. Prezident České lékařské komory Milan Kubek a stomatolog Radek Mounajjed jsou naopak přesvědčeni, že vysoká proočkovanost populace je jedinou možností, jak pandemii tlumit.

reklama