Sledujte Co Čech, to trenér! s Eliášem a Plekancem: Co by poradili hokejové reprezentaci?

Co Čech, to trenér! Peking 2022 (210)

Českou hokejovou reprezentaci při prvním zápase na olympiádě v Pekingu doprovázela smůla. Co by hokejistům poradili bývalí kapitáni Tomáš Plekanec a Patrik Eliáš? A co na výkony českých olympioniků říká bývalá běžkyně Kateřina Neumannová? Sledujte čtvrteční díl pořadu Co Čech, to trenér! ve 13:30 na CNN Prima NEWS.

Do pořadu Co Čech, to trenér! přijali pozvání hokejista Tomáš Plekanec a bývalý hokejista Patrik Eliáš, dámskou část zastoupí olympijská vítězka a mistryně světa v běhu na lyžích Kateřina Neumannová. Co říkají na úvodní zápas mezi českým a dánským týmem?

Čeští hokejisté totiž vstoupili do olympijského turnaje v Pekingu porážkou 1:2. Dánové zápas skupiny B rozhodli už v první třetině, ve které si vypracovali dvoubrankové vedení. O jediný český gól se postaral ve 24. minutě kapitán Roman Červenka. Další zápas je čeká v pátek, a to se Švýcarskem. Program ZOH 2022 můžete najít v tomto článku.

Čtvrteční díl pořadu Co Čech, to trenér! můžete sledovat od 13:30 na CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.