CNN Prima News Kateřina Neumannová

Kateřina Neumannová

Výpis příspěvků ke štítku „Kateřina Neumannová“

Nevypustili to, hájí Čechy po facce od Finů Hrachovina. Pastrňák po oslavě může hrát lépe

25. května 2022 15:43

Zabalit zhruba tři tuny bagáže a hurá směr Helsinky. Jelikož čeští hokejisté skončili ve skupině mistrovství světa na třetím místě, museli se stěhovat z dosavadního útočiště v Tampere. Ve čtvrtek je v hlavním městě Finska čeká čtvrtfinále s Německem. Všichni hosté pořadu Co Čech, to trenér! věří, že národní tým vyválčí umístění mezi nejlepšími čtyřmi.

Plekanec: Myslíme si, že jsme hokejová velmoc, ale nejsme. Pak prohru vidíme negativně

10. února 2022 14:32

Český národní tým ještě neúspěch může proměnit, uvedli v pořadu Co Čech, to trenér! bývalí hokejoví kapitáni Patrik Eliáš a Tomáš Plekanec. Podle Plekance máme od českých hokejistů velké očekávání. Je však potřeba myslet na to, že už nejsme hokejová velmoc, dodal. Ve vysílání zhodnotila dosavadní výkony olympioniků i bývalá běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová.

La bomba, gratulovala šampionce Ledecké Samková. Ze zlata se radují i Babiš s Fialou

8. února 2022 11:02
Aktualizováno

Ester Ledecká v úterý na snowboardu kosila všechny soupeřky. A to doslova. Ve vyřazovací fázi donutila svou suverénní jízdou ostatní závodnice chybovat a do finiše takřka vždy dojela sama. Česká výprava tak má první medaili z olympijských her v Pekingu, a hned zlatou. Pro CNN Prima NEWS triumf české hvězdy okomentovali Dominik Hašek, Ondřej Bank, Jiří Šlégr, Kateřina Neumannová i snowboardcrossařka Eva Samková. A gratulují i politici.

Medailový rozbor ZOH: Ženy, děkujeme. Češky v dovozu cenných kovů z olympiád válcují muže

25. ledna 2022 07:56

Medailové bilancování olympijských her v Pekingu teprve přijde, začínají 4. února. Už teď je ale možné říct, že pravděpodobněji cenný kov přiveze některá z dam. Vyplývá to z rozboru úspěchů na předchozích zimních sportovních svátcích. Celkem tuzemská výprava v samostatné historii republiky přivezla zpod pěti kruhů zapadaných sněhovými vločkami 31 cenných kovů.