CNN Prima News Kateřina Neumannová

Kateřina Neumannová

Výpis příspěvků ke štítku „Kateřina Neumannová“

Drama dcery Kateřiny Neumannové je u konce. Policie dopadla drzého recidivistu

Policie dopadla zloděje, který minulý týden okradl Lucii Neumannovou, nadějnou atletku a dceru slavné běžkyně na lyžích Kateřiny Neumannové. Během tréninku jí sebral veškeré doklady i peněženku a platil i její platební kartou. Právě díky domu ho policie zadržela. Při výslechu se zjistilo, že muž neokradl jen Neumannovou, ale i další. Přiznal se ke zhruba 25 skutkům.

Oslavenkyně Neumannová: Že mě hokejisté v Naganu zastínili? Jsem jim za to vděčná

Pět medailí vybojovala na mistrovství světa, šest jich ulovila pod pěti olympijskými kruhy. Díky této úctyhodné sbírce se bývalá běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová řadí mezi nezpochybnitelné české sportovní ikony. A od středy také mezi padesátnice. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se vrací k tomu, jak ji na hrách v Turíně vítala v cíli malá dcera nebo jak úklidová služba z letadla mířícího z Nagana domů vymetala plechovky od piva.

Nevypustili to, hájí Čechy po facce od Finů Hrachovina. Pastrňák po oslavě může hrát lépe

Zabalit zhruba tři tuny bagáže a hurá směr Helsinky. Jelikož čeští hokejisté skončili ve skupině mistrovství světa na třetím místě, museli se stěhovat z dosavadního útočiště v Tampere. Ve čtvrtek je v hlavním městě Finska čeká čtvrtfinále s Německem. Všichni hosté pořadu Co Čech, to trenér! věří, že národní tým vyválčí umístění mezi nejlepšími čtyřmi.

Plekanec: Myslíme si, že jsme hokejová velmoc, ale nejsme. Pak prohru vidíme negativně

Český národní tým ještě neúspěch může proměnit, uvedli v pořadu Co Čech, to trenér! bývalí hokejoví kapitáni Patrik Eliáš a Tomáš Plekanec. Podle Plekance máme od českých hokejistů velké očekávání. Je však potřeba myslet na to, že už nejsme hokejová velmoc, dodal. Ve vysílání zhodnotila dosavadní výkony olympioniků i bývalá běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová.

La bomba, gratulovala šampionce Ledecké Samková. Ze zlata se radují i Babiš s Fialou

Aktualizováno

Ester Ledecká v úterý na snowboardu kosila všechny soupeřky. A to doslova. Ve vyřazovací fázi donutila svou suverénní jízdou ostatní závodnice chybovat a do finiše takřka vždy dojela sama. Česká výprava tak má první medaili z olympijských her v Pekingu, a hned zlatou. Pro CNN Prima NEWS triumf české hvězdy okomentovali Dominik Hašek, Ondřej Bank, Jiří Šlégr, Kateřina Neumannová i snowboardcrossařka Eva Samková. A gratulují i politici.