Sledujte ŽIVĚ Partii: Velká politická diskuze s Malou, Maříkovou, Burešem a Exnerem

Jak daleko je mír na Ukrajině? A kdy může vstoupit do Evropské unie? V Partii Terezie Tománkové budou diskutovat ministr zahraničních věcí Jan Lipavský z Pirátů a poslanec SPD Jiří Kobza. Ve druhé části bude následovat velká politická diskuze. Zúčastní se jí Taťána Malá z ANO, Karla Maříková z SPD, Jan Bureš z ODS a Martin Exner z hnutí STAN.

Ukrajina je připravena splnit všechny podmínky pro vstup do Evropské unie, ujistil Volodymyr Zelenskyj českého prezidenta Petra Pavla během jeho návštěvy v Kyjevě. Česká hlava státu se prý hodlá zasazovat o zahájení příslušných přístupových rozhovorů ještě do konce letošního roku. Budoucí členství Ukrajiny v EU a v NATO nevnímá jako otázku „jestli“, ale spíše „kdy“.

Tématem vstupu Ukrajiny do Evropské unie se bude zabývat také nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. O tom, kdy by válkou zmítaná země mohla vstoupit do EU, budou diskutovat ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti) a poslanec Jiří Kobza (SPD).

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Ukrajinci platí krví a životy svých občanů. Proto za nimi budeme stát, prohlásil Pavel

Ve druhé části pořadu bude následovat velká politická diskuze. Zúčastní se jí Taťána Malá (ANO), Karla Maříková (SPD), Jan Bureš (ODS) a Martin Exner (STAN).

Partie startuje v neděli v 11 hodin na Primě a CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Tagy: