Sledujte ŽIVĚ Partii s Vystrčilem i Okamurou. Jak zhodnotí výsledky voleb?

Kdo je vítězem a kdo poraženým? Výsledky komunálních a senátních voleb v Partii Terezie Tománkové okomentoval prezident Miloš Zeman. Poté následuje velká politická diskuse s předsedou Senátu Vystrčilem (ODS), místopředsedkyní ANO Schillerovou, vicepremiérem a šéfem lidovců Jurečkou a s předsedou SPD Okamurou. Partii sledujte v neděli od 11:00 na CNN Prima NEWS, na Primě nebo v tomto článku.

Prezident Miloš Zeman označil volby do obecních zastupitelstev a třetiny Senátu i za důležitý vzkaz pro kabinet Petra Fialy. „V každé, zejména západoevropské a demokratické zemi, jsou komunální volby i referendem o vládě. Vezměte si jako klasický příklad Francii. Ale nejenom Francii,“ řekl v pátek v Lánech poté, co odevzdal svůj hlas.

Jaké vysvědčení vláda dostala? Jak volby změní politickou mapu Česka a jaké koalice mohou vzniknout ve velkých městech? Nejen o tom bude moderátorka Terezie Tománková hovořit s prezidentem Milošem Zemanem. Rozhovor vysíláme živě ze zámku v Lánech.

V druhé části pořadu se utkají předseda Senátu z ODS Miloš Vystrčil, místopředsedkyně ANO Alena Schillerová, vicepremiér a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka a předseda SPD Tomio Okamura.

Partii Terezie Tománkové sledujte v neděli od 11:00 na CNN Prima NEWS, na Primě nebo v tomto článku.

Tagy:
Marian Jurečka Miloš Zeman Alena Schillerová ODS Partie Miloš Vystrčil Tomio Okamura volby Terezie Tománková Partie Terezie Tománkové ANO 2011 Svoboda a přímá demokracie Senát Parlamentu ČR Volby do Senátu Parlamentu České republiky Volby do zastupitelstev obcí v Česku