reklama

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik! s vnukem Klause: Jaké je vyrůstat v rodině politiků?

V pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to politik! se objevují osobnosti napříč politickým i společenským spektrem. Čtvrteční diskuze ale bude pojata úplně jinak. Jaké je to vyrůst v rodině elitních politiků? O tom budou hovořit vnuk Václava Klause Vojtěch a syn europoslance Tomáše Zdechovského Tobiáš. Pořad můžete sledovat od 18:00 živě v tomto článku.

reklama

Co všechno si Vojtěch se slavným příjmením Klaus zažil? „Už jsem se do této rodiny narodil. Když jsem nastoupil do první třídy, tak se na mě chodili koukat deváťáci, kdo tam nastoupil. Myslím, že v té době byl děda čerstvě prezidentem,“ zavzpomínal již dříve ve vysílání CNN Prima NEWS. I on se o angažmá v politice zajímá. „Jak jsem v tom odmala, tak to sleduji, ale souhlasím s dědou, že člověk by měl něco předtím dokázat,“ upozornil Vojtěch Klaus.

Tobiáš Zdechovský, syn europoslance Tomáš Zdechovského, vstoupil po vzoru svého tatínka do Mladých lidovců. „Je to určitě dobrý krok. Věřím, že se Tobiášovi bude v Mladých lidovcích líbit,“ uvedl europoslanec.

Tagy:
rodina syn prezident Václav Klaus KDU-ČSL Tomáš Zdechovský europoslanec vnuk Vojtěch Klaus Co Čech, to politik! Tobiáš Zdechovský

Hlavní zprávy

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

reklama