reklama
CNN Prima News Václav Klaus

Václav Klaus

Výpis příspěvků ke štítku „Václav Klaus“

Kňažko: Když získáte moc, slovo má sílu kulometu. Mečiara to dohnalo až k paranoie

17. října 2021 20:02

Slovenský herec a bývalý ministr Milan Kňažko v rozhovoru pro CNN Prima NEWS říká, že politici by měli být v boji o moc opatrní. Během voleb a při dalších vypjatých okamžicích má slovo podle něj sílu kulometu. Kňažko v této souvislosti vzpomíná, jaký byl zblízka Vladimír Mečiar nebo Alexander Dubček, co vedlo k dělení federace. A taky co s Čechy a Slováky udělalo, že je i dlouho po revoluci komandují komunisté a estébáci.

Vystrčil: Mám pochybnosti, zda Zeman ví, co vše říká jeho kancelář. Důkazy nemám

17. října 2021 12:47

Způsob, jakým aktuálně vystupuje Kancelář prezidenta republiky, příliš nesedí k Miloši Zemanovi. Otázka je, zda vůbec prezident ví, jak komunikují jeho spolupracovníci, uvedl šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Dodal, že nemá tuto myšlenku podloženou ani potvrzenou, jde o jeho osobní pocit. Podle něj by se ale Zeman tímto způsobem nechoval, uvedl v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Zeman měl náběh na delirium, tvrdí Stehlíková. Hrad to popírá a chystá žalobu

6. října 2021 17:53

Politici začínají spekulovat a odhadovat, jaký je skutečný zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana. Jeho předchůdce v prezidentské funkci Václav Klaus naznačil, že Zeman má problémy s játry. Exministryně pro lidská práva a národnostní menšiny a psychiatrička Džamila Stehlíková uvedla, že prezident se do nemocnice dostal kvůli „metabolickému rozvratu v rámci alkoholické jaterní cirhózy“. Zeman je ale podle mluvčího Hradu Jiřího Ovčáčka v pořádku, v pátek se chystá k volbám a Stehlíkovou kvůli jejím vyjádřením zažaluje.

Klaus nežije v realitě, osvobodil tuneláře. Říkal, že jsem velmi dobrá, tvrdí Maláčová

5. října 2021 17:59

Bývalý prezident republiky Václav Klaus nežije v realitě, svou amnestií dal svobodu tunelářům a nedostál slibu zvýšit životní standard. Těmito slovy kritizovala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) někdejší hlavu státu v pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Dodala zároveň, že ji exprezident také vychválil – v roli ministryně je prý velmi aktivní a dělá dobrou práci. Klaus přitom na CNN Prima NEWS naopak nešetřil kritikou právě na konto Maláčové.

Maláčová se každé ráno probouzí s potřebou rozházet desítky milionů, kritizuje Klaus

5. října 2021 06:28

Každé ráno se paní Maláčová probudí a navrhne zvýšit pro někoho peníze o pár desítek milionů či miliard, pustil se do ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD) bývalý prezident Václav Klaus v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS. Upozornil ale na to, že tyto peníze Česko nemá a musí se natisknout. Nelíbí se mu následné zvyšování inflace a růst cen.

Pět týdnů nepracoval. Ale už jsem se rozjel, ujistil Klaus a promluvil o svém zdraví

4. října 2021 21:44

Pět týdnů jsem nepracoval, to je skandál, uvedl exprezident Václav Klaus v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS. Zároveň ale diváky ujistil , že už se rozjel. Také promluvil o svém zdraví, které ho v poslední době trápí. V pátek totiž opustil Ústřední vojenskou nemocnici (ÚVN), kde se léčil na urologické klinice. Bude tam docházet už jen na občasné kontroly.

reklama