Sledujte ZÁZNAM Divoké karty: Co chtějí jako poslanci změnit Okamura, Opltová a Holiš?

Před týdnem voliči ve volbách dali najevo, jak si představují vedení České republiky pro další čtyři roky. Některé kandidáty navíc podpořili svými preferenčními hlasy a doslova ze dna kandidátek se někteří dostali až do jejich čela. Jak podporu voličů využijí zvolení poslanci Hayato Okamura (KDU-ČSL), Michaela Opltová (STAN) či Radim Holiš (ANO)? Sledujte živě pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Pozvání do pořadu přijali tři poslanci, kteří mandát získali díky podpoře voličů. Ti je takzvaně vykroužkovali z nízkých pozic až do čela kandidátek.

Z patnáctého místa na šesté se dostal v Praze bratr předsedy SPD Tomia Okamury – Hayato Okamura. Starostka Kozolup Michaela Opltová se z pátého místa na kandidátce v Plzeňském kraji dostala až do jejího čela. Skokanem voleb se pak stal hejtman Zlínského kraje Radim Holiš. Ten se z posledního místa dostal až na druhé.

Jak přízeň voličů zvolení poslanci využijí? Co chtějí změnit? Sledujte pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS již v pátek 15. října od 18:00.

Tagy: