reklama
CNN Prima News Tomio Okamura

Tomio Okamura

Výpis příspěvků ke štítku „Tomio Okamura“

Okamura: Doktor mi změřil nejvyšší hladinu testosteronu. Proto jsem tak výkonný

Co stojí za pracovní výkonností šéfa hnutí SPD Tomia Okamury? Prý nejvyšší zdravá hladina testosteronu, uvedl politik ve speciálním vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové. I přes své nasazení uznává, že má slabiny, a to především nedochvilnost. V letošních volbách si věří na obhájení dvouciferného výsledku a rád by také viděl SPD v nové vládě, řekl v rozhovoru vysílání CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM 360° s Okamurou o ambicích SPD i proč se nehrne do ženění

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura patří k výrazným opozičním politikům. A neskrývá velké ambice – letos by chtěl dostat své hnutí přímo do vlády. Jak moc si věří na dvouciferný výsledek? Jak plánuje strávit léto a jaké má vztahy s dalšími opozičními politiky? A proč se příliš nehrne do ženění? Další díl speciálního vysílání 360° Pavlíny Wolfové s Tomiem Okamurou můžete sledovat živě na CNN Prima NEWS nebo přímo zde v článku od 21:20.

Politolog: Téma migrace je pro SPD a ANO klíčové. Okamura může rozhodnout o další vládě

Migrace v Česku prakticky není, přesto se o ní před říjnovými volbami do Poslanecké sněmovny opět začíná mluvit. Téma vytahuje nejen SPD, ale také hnutí ANO. Podle politologa Ladislava Mrklase je strašení migrací způsob, jak dostat občany k volebním urnám. Prospěch to může přinést zejména Tomiu Okamurovi (SPD), o kterém Mrklas ve vysílání CNN Prima NEWS prohlásil, že to není neúspěšný politik a může dokonce rozhodovat, kdo bude další čtyři roky v Česku vládnout.

Politolog: Téma migrace z volebních programů nezmizí. Babiš to moc dobře ví a těží z toho

Téma migrace z volebních programů jednotlivých stran jen tak nezmizí. Myslí si to politolog Lukáš Jelínek. Ten v pořadu 360° na CNN Prima NEWS dále poznamenal, že si to velmi dobře uvědomuje i premiér Andrej Babiš (ANO) a těží z toho. Mezi voliči navíc téma silně rezonuje, a proto sehraje roli i v nadcházejících říjnových volbách do Poslanecké sněmovny.

Okamura je buldozer. Svým voličům rozumí, ostatní přesvědčit nepotřebuje, říká politolog

Předseda SPD Tomio Okamura se chová jako buldozer, říká politolog Jan Kubáček. Zmíněný politik je podle jeho slov velmi výrazný a přesně ví, co si chce v předvolební debatě odehrát. Okamura svým vystoupením podle Kubáčka nepotřeboval zapůsobit na voliče jiných stran, ale naopak utvrdit ty své, poukázal Kubáček v odkazu na první předvolební debatu na CNN Prima NEWS.

SPD, KSČM i ANO jsou extremisté. Nechceme se s nimi paktovat, říká poslanec Farský

Zástupci politických subjektů v pořadu 100 dní do voleb uvedli, s kým by nemohli spolupracovat. Jan Farský, místopředseda STAN, který v pořadu reprezentoval koalici Pirátů a Starostů, má jasno. „SPD, KSČM – extremisté. S těmi se nechceme žádným způsobem paktovat. Patří k nim i ANO protože to prostě není demokratická strana. To je majetek pana Babiše,“ uvedl v pořadu na CNN Prima NEWS.

reklama