reklama
CNN Prima News Tomio Okamura

Tomio Okamura

Výpis příspěvků ke štítku „Tomio Okamura“

Sledujte ŽIVĚ: ANO je ukřivděné. Vondráček nebyl ani napočtvrté zvolen do vedení Sněmovny

23. listopadu 2021 13:44

Poslanci stále nemají kompletní vedení Sněmovny. Na poslední neobsazený post místopředsedy kandidovali Radek Vondráček z ANO a Tomio Okamura z SPD, stejně jako na ustavující schůzi ale nezískali ve hlasováních podporu nadpoloviční většiny přítomných poslanců. Šéfka poslaneckého klubu ANO Alena Schillerová se v následné řeči rozčílila.

Pochybné e-shopy prodávají certifikáty o očkování i prodělané nemoci. Řeší je policie

22. listopadu 2021 18:29

Za posledních několik týdnů se na internetu objevilo hned několik pochybných on-line obchodů, které začaly prodávat certifikáty o dokončeném očkování či provedeném testu na covid. Některé e-shopy se zaštiťují i jmény veřejně známých osob, jako jsou šéf stomatologů Roman Šmucler či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková. Ti se od těchto projektů distancují a mluví o zneužití jejich jména. Na obchody s certifikáty se zaměřila i policie, podvodníkům hrozí tučné pokuty i vězení.

Blaško: Trpící migranti mě vůbec nedojímají. Ať si Lukašenko v Bělorusku dělá, co chce

15. listopadu 2021 15:24

Pohled na migranty na polsko-běloruské hranici mě vůbec nedojímá. Ve vysílání pořadu K věci na CNN Prima NEWS to prohlásil europoslanec a generálmajor ve výslužbě Hynek Blaško (SPD). Uprchlíci na hranicích, kteří zde mrznou, hladoví, ale zároveň se snaží probít skrz ostnatý drát do Polska, jsou podle něj důsledkem politiky Evropské unie. Ke kontroverznímu běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi řekl, že byl zvolen, a tak si ve své zemi může dělat, co chce.

ANO hraje vabank. Nominace Havlíčka nerespektuje Ústavu ani zákony, tvrdí Němcová

10. listopadu 2021 11:46

Nominace vicepremiéra Karla Havlíčka (ANO) na předsedu Poslanecké sněmovny je prapodivná hra. Ve vysílání CNN Prima NEWS se na tom shodla senátorka Miroslava Němcová s Janem Kasalem (KDU-ČSL). Podle Němcové se ukazuje, že členové hnutí ANO neznají Ústavu a zákony, které volbu ministra na takový post neumožňují. Hnutí ANO tak podle ní hraje vabank.

Hladík resort životního prostředí nepovede. Okamura a Havlíček chtějí do čela Sněmovny

8. listopadu 2021 18:52
Aktualizováno

Brněnský radní Petr Hladík (KDU-ČSL) byl dosud jediným známým kandidátem vznikající vládní koalice Spolu a Pirátů a STAN na ministra životního prostředí. V pondělí však na sociálních sítích uvedl, že nabídku na post nepřijme. Naznačil, že KDU-ČSL má i jiného kandidáta. A do vedení Poslanecké sněmovny se nově chtějí dostat dosluhující ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček (ANO) a předseda SPD Tomio Okamura.

Neumíte počítat do jedné, pletete jablka s hruškami. Jaké hlášky zazněly v Partii?

8. listopadu 2021 06:27

V nedělní Partii nebylo nouze o třaskavé výroky i zpochybňování odborných kompetencí. Šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura se pohádali kvůli uniklému návrhu programu budoucí vlády, výrocích o migrantech nebo rozhodnutí Pekarové neucházet se o post ministryně práce a sociálních věcí. Emoce ale rozbouřila i délka Okamurova projevu.

Je extrémní, že vyzýváte k přijímání migrantů, kritizoval Okamura Pekarovou Adamovou

7. listopadu 2021 12:10

Předseda SPD Tomio Okamura ve vysílání CNN Prima NEWS kritizoval Markétu Pekarovou Adamovou za to, že je nakloněná přijímání migrantů. Šéfka TOP 09 se kvůli tomu rozlítila, podle ní totiž Okamura její výroky zkresluje. Pekarová Adamová také pronesla, že chce vždy rozlišovat mezi migrantem legálním a ilegálním, což předseda SPD nezohledňuje.

reklama