reklama

Sledujte ZÁZNAM INTERVIEW s Ivanem Bartošem: Změní nová koalice českou politiku?

Kdy začnou Piráti a hnutí STAN se společnou předvolební kampaní? Na jaký počet křesel si v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny koalice věří? Hostem úterního pořadu Interview byl předseda Pirátů a plánovaný lídr společné kandidátky Ivan Bartoš.

reklama

Hnutí STAN odsouhlasilo spolupráci s Piráty ve čtvrtek, ti poté schválili koaliční smlouvu během víkendového celostátního on-line fóra. Bartoš na tiskové konferenci zmínil, že pro koalici se Starosty hlasovalo zhruba 79 procent zúčastněných. U hnutí STAN to bylo dokonce 92 procent hlasujících.

„Myslíme na metu nejvyšší, chceme volby vyhrát,“ prohlásil po hlasování Bartoš. Následně dodal, že se Piráti s hnutím STAN společně chtějí ujmout Česka „v nejtěžších časech“. „Věřím, že s hnutím STAN vyvedeme zemi z krize,“ dodal předseda Pirátů. Volby do Poslanecké sněmovny se budou konat 8. a 9. října.

K tématu

Další hlavní zprávy

MS v hokeji 2021

Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?

Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?

Šestnáctka trenérů v posledních dnech a týdnech umíchala finální produkt, který vyšle na mistrovství světa v hokeji startující už v pátek 21. května v Lotyšsku. Podívejte se v článku CNN Prima NEWS na to, kteří hráči se dostali do finální nominace pro šampionát v Rize. Jednotlivé sestavy mohou v průběhu vrcholné akce nabýt na síle podle toho, jak se bude vyvíjet situace v zámořské NHL.

I nejvíce nakažený okres roztočil pípy, výčepní z Opavska očkování moc nevěří
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Další vlna rozvolňování. Co všechno se příští pondělí změní?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Setkání Zemana s Vučičem: Prezidenti si vyměnili státní vyznamenání
Chladno a deště až do konce května. V Česku se oteplí teprve koncem měsíce
Další články
reklama
reklama