reklama

Sledujte ŽIVĚ: Je Česko v boji s nákazou propadlíkem? V Partii vystoupí i parazitolog Flegr

Stalo se Česko v boji s pandemií koronaviru z premianta propadlíkem? V pořadu Partie Terezie Tománkové budou o aktuální situaci a opatřeních v zemi diskutovat vakcinolog Jiří Beran, onkolog a senátor Jan Žaloudík (za ČSSD), šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt a evoluční biolog Jaroslav Flegr.

reklama

Česká republika aktuálně ve spojitosti s pandemií koronaviru zažívá nejtěžší období. Přibývají rekordní počty nakažených a vláda zavádí plošná opatření. V pořadu Partie Terezie Tománkové o tom bude diskutovat čtveřice expertů –⁠ vakcinolog Jiří Beran, onkolog a senátor za ČSSD Jan Žaloudík, šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt a evoluční biolog Jaroslav Flegr.

Diskuzi čtyř expertů můžete sledovat ve druhé částí pořadu Partie Terezie Tománkové v neděli od 12:00 na CNN Prima NEWS. Kromě toho se na ni můžete podívat také na webových stránkách CNN Prima NEWS či na facebookové stránce CNN Prima NEWS.

K tématu

Tagy: Partie Partie Terezie Tománkové Jan Žaloudík Jiří Beran koronavirus Jaroslav Flegr Pandemie koronaviru Tomáš Cikrt

Další hlavní zprávy

Prezidentské volby v USA 2020

Obama ostře kritizoval Trumpa: Neochrání nás, vždyť ani nedokáže ochránit sám sebe

Obama ostře kritizoval Trumpa: Neochrání nás, vždyť ani nedokáže ochránit sám sebe

Že do rozhodujícího dne amerických prezidentských voleb zbývá už jen týden a půl, připomněla i politicky rušná sobota, v níž o sobě dali vědět současný prezident Donald Trump i bývalý prezident Barack Obama. Oba tak učinili ve státě, který tradičně hraje ve volebním klání naprosto zásadní roli – na Floridě. Zatímco současný šéf Bílého domu v předčasném termínu odvolil (a pochlubil se tím, že zvolil sám sebe), ten bývalý se proti němu silně vymezil. Emocemi nabitá předvolební kampaň v nebývale rozdělených Spojených státech se blíží do svého dramatického finále. A my pro vás situaci sledujeme přímo na místě.

reklama
Většina Čechů se koronaviru bojí. Skoro polovina obyvatel se už s nemocí setkala
Ozbrojenci v Kamerunu zaútočili na školu, zabili nejméně osm dětí
reklama
reklama
Babiš: Jak nám teď lidé mohou věřit? Prymula pochybil, Zeman ho možná neodvolá

Vláda

Domácí zpravodajství

Je to komické. K porušení nařízení nedošlo, hájí ombudsman Křeček Prymulu
Pražané vzali náplavku útokem. Navzdory vládním opatřením jich stovky vyrazily na trhy
ODS, lidovci a TOP 09 se dohodli na koalici proti Babišovi. V úterý podepíší memorandum
Superpřenašeči a superimunita. Proč se nemusíte nakazit od rodiny, ale v tramvaji ano?
Další články
reklama
reklama