reklama

Sledujte ZÁZNAM Milana Kubka s Petrem Suchoněm v Novém dni: Přijde podzimní pandemie?

Česko zatím zažívá klidné covidové léto. Počty nakažených sice v minulých týdnech začaly pomalu stoupat, v posledních dnech se však nárůst zastavil. Klidné ale bylo i loňské léto. Hrozí nám na podzim další vlna pandemie? Nejen na to odpoví prezident České lékařské Komory Milan Kubek novému moderátorovi Primy Petru Suchoňovi od 7:05 v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

reklama

„Pokud přijde na podzim další vlna epidemie koronaviru, budou zbytečně umírat ti, kteří se nenechali naočkovat,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS prezident České lékařské komory Milan Kubek. Dodal, že když se do vakcinace nyní „šlápne“, mohla by Česká republika na podzim dosáhnout alespoň 70procentní proočkovanosti.

V pondělním Novém dni by měl hovořit k aktuální epidemické situaci a výhledu na podzim. Jak daleko máme ke kolektivní imunitě? Jaká je proočkovanost seniorů, zdravotníků, těhotných matek nebo rizikových skupin? Nejen na to se ho bude ptát zbrusu nová moderátorská dvojice.

Diváci se totiž se začátkem nového týdne dočkají hned dvou změn. Úplně poprvé se v pořadu představí moderátor Petr Suchoň vedle kolegyně Soni Porupkové. Stejné nezůstane ani načasování začátku Nového dne, který nově odstartuje v 5:55.

„Pan doktor Kubek je jednou z nejvýraznějších tváří pandemie a jsem rád, že přijal naše pozvání. Blíží se podzim a je důležité, aby lidé dostali informace, které chtějí, potřebují, či dokonce musí vědět,“ nechal se slyšet moderátor Petr Suchoň.

Rozhovor s Milanem Kubkem v Novém dni sledujte od 7:05 na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených
Očima reportéra

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Z karibské bouře Sam už je hurikán třetí kategorie. Očekává se, že ještě zesílí

Aktualizováno

Tropická bouře Sam na začátku víkendu postupně zesílila na hurikán třetí kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC), které předpokládá, že živel ještě o něco zesílí. Zatím se však pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

reklama