CNN Prima News Soňa Porupková

Soňa Porupková

Výpis příspěvků ke štítku „Soňa Porupková“

Závod Prima CUP si užila řada hvězd. Nechyběli hokejista Hašek nebo modelka Bezděková

Víkendového závodu v Mikulově, který nese název Prima CUP, se zúčastnily známé tváře. Cyklistickou výzvu podstoupila například česká miss Andrea Bezděková, zpěvák Mikolas Josef, olympijský vítěz z Nagana Dominik Hašek nebo moderátorka CNN Prima NEWS Soňa Porupková. O pohár zabojovali ale i členové integrovaného záchranného systému. A kdo nakonec vyhrál?

Sledujte ZÁZNAM Milana Kubka s Petrem Suchoněm v Novém dni: Přijde podzimní pandemie?

Česko zatím zažívá klidné covidové léto. Počty nakažených sice v minulých týdnech začaly pomalu stoupat, v posledních dnech se však nárůst zastavil. Klidné ale bylo i loňské léto. Hrozí nám na podzim další vlna pandemie? Nejen na to odpoví prezident České lékařské Komory Milan Kubek novému moderátorovi Primy Petru Suchoňovi od 7:05 v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Hašek, Pirk či Porupková. Cyklistického závodu Prima CUP se zúčastnila řada osobností

Téma: Komerční sdělení

V sobotu 12. června pokračoval seriál Prima CUP závodem ŠKODA AUTO Sázava. Jednadvacátý ročník bikové klasiky si nenechala ujít řada známých osobností. Na startu se objevily známé tváře televize Prima jako Soňa Porupková, Karolina Hošek, Daniela Révai, Petr Vágner a Jiří Ježek. Na startu je také doplnili kardiochirurg Jan Pirk, olympijský vítěz Dominik Hašek či herec a zpěvák Jan Maxián.