CNN Prima News Soňa Porupková

Soňa Porupková

Výpis příspěvků ke štítku „Soňa Porupková“

Závod Prima CUP si užila řada hvězd. Nechyběli hokejista Hašek nebo modelka Bezděková

4. října 2021 16:55

Víkendového závodu v Mikulově, který nese název Prima CUP, se zúčastnily známé tváře. Cyklistickou výzvu podstoupila například česká miss Andrea Bezděková, zpěvák Mikolas Josef, olympijský vítěz z Nagana Dominik Hašek nebo moderátorka CNN Prima NEWS Soňa Porupková. O pohár zabojovali ale i členové integrovaného záchranného systému. A kdo nakonec vyhrál?

Sledujte ZÁZNAM Milana Kubka s Petrem Suchoněm v Novém dni: Přijde podzimní pandemie?

8. srpna 2021 17:31

Česko zatím zažívá klidné covidové léto. Počty nakažených sice v minulých týdnech začaly pomalu stoupat, v posledních dnech se však nárůst zastavil. Klidné ale bylo i loňské léto. Hrozí nám na podzim další vlna pandemie? Nejen na to odpoví prezident České lékařské Komory Milan Kubek novému moderátorovi Primy Petru Suchoňovi od 7:05 v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Hašek, Pirk či Porupková. Cyklistického závodu Prima CUP se zúčastnila řada osobností

Téma: Komerční sdělení
14. června 2021 12:59

V sobotu 12. června pokračoval seriál Prima CUP závodem ŠKODA AUTO Sázava. Jednadvacátý ročník bikové klasiky si nenechala ujít řada známých osobností. Na startu se objevily známé tváře televize Prima jako Soňa Porupková, Karolina Hošek, Daniela Révai, Petr Vágner a Jiří Ježek. Na startu je také doplnili kardiochirurg Jan Pirk, olympijský vítěz Dominik Hašek či herec a zpěvák Jan Maxián.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Poprvé ve složení Soňa Porupková a Roman Šebrle

18. února 2021 18:11

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Zatímco moderátorka Hlavních zpráv Eva Perkausová tráví čtrnáctidenní izolaci na Maledivách, její kolega Roman Šebrle musel po návratu z dovolené zůstat v povinné pětidenní izolaci. Ve čtvrtek ale bude zpátky na obrazovkách, a rovnou s novou kolegyní. Nejen to v Hlavních zprávách od 18:55.

Ledecká: Výsledek této sezony je pro mě silnější než dvě vítězství na olympiádě

8. května 2020 08:42

Nezahálí. Protože nemůže naplno trénovat na lyžích ani venku, využívá doma boxovací pytel nebo cyklistický trenažér. Ester Ledecká, dvojnásobná olympijská vítězka v alpském lyžování a na snowboardu z Pchjongčchangu 2018, přímo ve studiu CNN Prima NEWS v pořadu Nový den přiznala, že celkový výsledek předčasně ukončené sezony 2019–2020 pro ni byl silnější než právě dva triumfy na olympiádě.