reklama

Sledujte ZÁZNAM Partie: O ruské vakcíně Sputnik V mluvili Prymula, Šonka i Trnka

Roman Prymula hostem druhé části pořadu Partie Terezie Tománkové (Zdroj: CNN Prima NEWS)
Zdroj: CNN Prima NEWS

Je Česko v rozvratu? O tom budou v nedělní Partii Terezie Tománkové debatovat poslanci Ondřej Veselý (ČSSD), Vlastimil Válek (TOP 09), Jakub Michálek (Piráti) a Zdeněk Ondráček (KSČM). Ve druhé části budou epidemiolog Roman Prymula, biochemik Jan Trnka a šéf praktických lékařů Petr Šonka hovořit o využití ruské vakcíny Sputnik V.

reklama

Česká republika bude s největší pravděpodobností od pondělí bez nouzového stavu. Přestanou tak platit některá opatření proti koronaviru a dojde například k otevření obchodů. Vláda hnutí ANO a ČSSD se dosud opírala o hlasy KSČM, ale ti ji tentokrát nepomohli. Podporu nezískala ani u opozičních poslanců.

V diskuzním pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS o čtvrtečním hlasování a aktuálním stavu země budou hovořit místopředseda ČSSD Ondřej Veselý, šéf poslanců Vlastimil Válek (TOP 09), předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek a komunistický poslanec Zdeněk Ondráček.

Roman Prymula
Roman Prymula
Zdroj: CNN Prima NEWS

Ve druhé části Partie se potkají epidemiolog a exministr zdravotnictví Roman Prymula, přednosta Ústavu biochemie 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy Jan Trnka a předseda Sdružení praktických lékařů Petr Šonka.

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
reklama
reklama
Zapomeňte na uzavření krajů, ve hře je mnohem tvrdší opatření

Vláda

Domácí zpravodajství

Střet komentátorů Zlámalové a Koláře: Hádali se o opatřeních, školách i výměně vlády
Nejde si vakcínu jen tak naložit do auta a jezdit s ní po Praze, zlobí se Blatný
Další články
reklama
reklama