CNN Prima News sluchátka

sluchátka

Výpis příspěvků ke štítku „sluchátka“

Na cestu parkem žádná sluchátka. Řiďte se intuicí, radí lektorka sebeobrany Linda Štucbartová

Každá třetí žena a každý desátý muž se za svůj život setká s fyzickým násilím vůči své osobě. Zakladatelka projektu ESD Czechia, lektorka sebeobrany, mentorka a koordinátorka projektu Women In Tech, který se zabývá podporou talentovaných žen ve světě technologií a startupů, Linda Štucbartová chce i do Česka přinést změnu. Do projektu Sebeobrana pro všechny zapojila i dceru. V rozhovoru promluvila i o tragické střelbě na Filozofické fakultě, která se jí osobně dotkla.

První den školy skončil neštěstím. Dívku z Pardubic srazil náklaďák, policie apeluje na řidiče

První školní den skončil pro dívku z Pardubic vážnou nehodou. Nejspíše na cestě ze školy ji srazilo nákladní auto. Školačka byla se zraněními odvezena do hradecké nemocnice. Policisté v souvislosti se začátkem nového školního roku apelují na řidiče, aby hlavně ve městech nebo v okolí škol a školek dávali ještě větší pozor. Právě děti se totiž často mohou chovat nepředvídatelně. Mnohdy mají na uších sluchátka, a proto neslyší přijíždějící auto. Ve spěchu ze školy se mohou také nedostatečně rozhlédnout.

Revoluční skládací telefony s ohebným displejem. Samsung odhalil prémiové novinky, co umí?

Další generace špičkových skládacích telefonů s ohebným displejem, prémiové chytré hodinky i sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku. Korejská technologická společnost Samsung se na své akci Galaxy Unpacked pochlubila několika novinkami, které potěší nadšence do moderních technologií. Hlavní pozornost si pro sebe urvaly ohebné mobily Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4, pozadu ovšem nezůstala ani nová série hodinek pro sportovce.

Recenze sluchátek Huawei FreeBuds Pro 2: Čistý zvuk, který zvládne konkurovat i Applu

Jasný a čistý zvuk, výkonné potlačení okolního ruchu i povedený design. Technologická společnost Huawei posledních několik let výrazně expandovala do sektoru s nositelnou elektronikou, výjimkou tudíž nebyla ani kategorie bezdrátových sluchátek, kde dlouho vládnou jiné značky. Ve velmi konkurenčním prostředí se nicméně neztratí – sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 totiž dokázala v mnohém překvapit. Jak se osvědčila po týdnu intenzivního testování?

Obrazem: Mobil s ohebným displejem i „papírový“ tablet. Podívejte se na novinky od Huawei

Prémiový ohebný mobil, výkonný notebook s dotykovou obrazovkou či sluchátka s aktivním potlačením hluku. Technologická společnost Huawei se na tiskové konferenci v Istanbulu pochlubila svými finančními výsledky za minulý rok i novou generací produktů, které zamíří na evropský trh. Nechybí mezi nimi zástupci z kategorie tabletů, bezdrátových „špuntů“ či notebooků, největší ohlasy ale mezi novináři sklidila mobilní sekce.

Diagnóza: Nenávidím zvuk. Když vám mlaskání druhých vadí tolik, že rozdáváte facky

Poslouchat skřípání nehtů po tabuli není příjemné nikomu. Jsou ale lidé, kteří u ostatních nesnesou ani zvuk mlaskání, žvýkání, polykání, zívání či dýchání. Trpí při tom natolik, až propadají psychickým problémům, vede je to k agresivitě, dokonce i k fyzickým útokům. Alergie na konkrétní zvuk má své jméno, říká se jí misofonie. Libor Černý z Foniatrické kliniky 1. LF UK v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, kde se v nás bere.

Výkonný mobil na hry a videa či „rtěnka“ se sluchátky. Vyzkoušeli jsme novinky od Huawei

Čínský technologický gigant Huawei po krátké pauze ukázal svou nejnovější řadu mobilních telefonů. Model Nova 9, který se naplno představil na vídeňské akci, cílí dle slov výrobce především na mladší zákazníky, kteří tráví čas focením a natáčením videí. Tomu odpovídají i nové funkce, svižný operační systém i výkon. Mimo to byla na tiskovém brífinku představena také bezdrátová sluchátka v designu rtěnky či nové prémiové chytré hodinky. Redakce CNN Prima NEWS měla možnost si tato zařízení vyzkoušet v praxi.

Samsung vsází na ohebné mobily. Ukázal nové modely z řady Galaxy Z i chytré hodinky

Téma: Komerční sdělení

Společnost Samsung Electronics představila třetí generaci skládacích telefonů v čele s modely Galaxy Z Fold3 5G a Galaxy Z Flip3 5G. Mají větší výdrž a nabízejí šikovnější využití skládací funkce. Poslouží tak ještě lépe při práci, multimediální zábavě i hraní. K telefonům přibyla i nová sluchátka Galaxy Buds2 a dva modely chytrých hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic se zbrusu novým operačním systémem a funkcemi.