reklama

Slunečná slaví rok na obrazovce. Čeho se musela hlavní hvězda kvůli roli vzdát?

Seriál Slunečná slaví své první výročí. V pondělí 11. ledna uplynul přesně rok, kdy se diváci poprvé seznámili s postavami Týny Popelkové a Janka Linharta. Ty ztvárňují herci Eva Burešová a Marek Lambora. Za tu dobu se ze Slunečné stal fenomén a ve sledovanosti překonává ostatní konkurenční pořady a seriály.

reklama

Seriál Slunečná je každé úterý a čtvrtek jedničkou v hlavním vysílacím čase a pravidelně k obrazovkám přiláká miliony diváků. „Sice je to rok na obrazovce, ale my všichni jsme spolu vlastně rok a půl. Je to super a jsem ráda, že se seriál divákům stále líbí a máme co točit,“ řekla jedna z protagonistek, Eva Burešová.

Z diváckého úspěchu má radost druhá hvězda seriálu, Marek Lambora. Jedná se totiž o jeho nejdelší televizní projekt, ve kterém hrál. „Vždycky, když jsem předtím nastoupil do seriálu, tak po půl roce skončil. Takže jsme vždy řešili, zda je to mnou, nebo ne. Jak je ale vidět, tak naštěstí to mnou nebylo,“ smál se Lambora.

Burešové chybí dlouhé nehty

Je i několik zajímavostí, o kterých diváci asi netuší. Například Eva Burešová se kvůli roli Týny Popelkové, která pracuje na rodinném statku, musela vzdát dlouhých nehtů, které miluje.

„Velmi ráda jsem udělala změnu, když byly teď Vánoce, a nechala jsem si udělat dlouhé nehty, protože mi to strašně chybí. Vždy jsem je měla dlouhé a barevné, takže jakmile mám volno, tak naběhnu do studia a nechám si prodloužit nehty,“ svěřila se herečka.

Naopak její kolega Lambora žádné takové omezení nemá, ovšem pokud nedostane před natáčením pravidelnou dávku kofeinu, tak je zle. „Jsem příšerně nervózní, když začneme točit a já jsem ještě nestihl kafe. Nejen že na něj mám chuť, ale je to i základ jakéhosi rituálu, kdy si sednu před tím, než začneme točit – dám si kafe a čtu si scénáře,“ doplnil herec.

Tagy:

Hlavní zprávy

Čeká nás těžká třetí vlna, tvrdí vědec. Popsal pět rizik, které byste neměli podcenit
Slovensko

Čeká nás těžká třetí vlna, tvrdí vědec. Popsal pět rizik, které byste neměli podcenit

Uznávaný slovenský vědec Pavel Čekan, který za svou práci během pandemie získal státní vyznamenání od prezidentky Zuzany Čaputové, tvrdí, že odborná diskuse o výhodách očkování je u cíle. Všechny argumenty ve prospěch očkování proti covidu podle něj již zazněly. Na Facebooku se rozhodl ještě naposledy veřejně vyzvednout smysl vakcinace, a to na velmi jednoduchém příkladu. Uvedl několik faktorů, které v případě nákazy neočkovaných rozhodují o úrovni průběhu onemocnění.

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Hamáčkovy pokuty za neobsazené byty? Jen předvolební plácnutí, říká politolog

Plán předsedy ČSSD Jana Hamáčka pokutovat majitele neobsazených bytů je podle politologa Lukáše Valeše jen předvolebním plácnutím do vody. S komentátory Miroslavem Koreckým z MF DNES a Martinem Schmarczem z Info.cz se ale shodli, že bydlení je klasické sociálnědemokratické téma. Problém podle nich je, že ČSSD za posledních osm let ve vládě jen slibovala, od činů ale zůstala daleko.

Česká policistka během mise v Polsku spáchala sebevraždu. Kvůli šikaně, tvrdí rodina

Mladá a nadějná česká policistka spáchala v poslední den své mise v Polsku loni v říjnu sebevraždu skokem z okna v 11. patře. Co k tomu Kristýnu Litomerickou dohnalo, nikdo neví. Zatímco rodina má důkazy o tom, že šlo o šikanu motivovanou národností i vzhledem, česká policie tvrdí, že důvodem byly osobní problémy. Proč ale policie téměř rok úmrtí kapitánky z cizinecké policie tajila? A vědělo vedení o Kristýniných potížích před tragédií?

Sen každého motoristického šílence. Luxusní vila nabízí svůj polygon a garáž plnou strojů

Po celém světě dnes lze nalézt nejrůznější a nejbláznivější zařízení, v nichž lze trávit volný čas. Když má člověk peníze, může si pronajmout úplně všechno, od ledového království přes luxusní jachtu až po podmořské apartmá. Pokud je ale motoristický šílenec, pak rozhodně sáhne po překrásné vile v americkém státě Missouri, která je stavěná až pro 16 hostů a má úplně všechno, co by si zarytý „petrolhead“ mohl jen přát. Třeba i vlastní polygon.

reklama

Domácí zpravodajství

Proč tady není Bartoš? pokřikoval Babiš na Rakušana ve studiu a mával plakátem Pekové

Kde je Bartoš? pokřikoval šéf vlády Andrej Babiš na lídra hnutí STAN Víta Rakušana v debatě Česko hledá premiéra na CNN Prima NEWS. Rakušan je společně s Ivanem Bartošem v čele koalice Pirátů a STAN a v debatách se střídají. Babiš s Rakušanem se dostali do ostrého sporu i kvůli pandemii koronaviru a premiér šéfovi STANu vmetl i to, že prosazoval ocenění molekulární genetičky Soni Pekové.

Předjíždění cyklistů přes plnou čáru? Stále není jasno, nová vyhláška se upravuje

Přestože předepsaná vzdálenost 1,5 metru při předjíždění cyklistů ještě nevstoupila v platnost, už vzbudila řadu kontroverzí. Novela zákona přesně uvádí, kolik řidič za přestupek zaplatí, jak budou ale policisté přestupky kontrolovat, zatím neobjasnila. Nyní se ministerstvo dopravy snaží v zákoně upravit i pravidla o předjíždění cyklistů přes plnou čáru.

reklama