reklama

Slunečná slaví rok na obrazovce. Čeho se musela hlavní hvězda kvůli roli vzdát?

Seriál Slunečná slaví své první výročí. V pondělí 11. ledna uplynul přesně rok, kdy se diváci poprvé seznámili s postavami Týny Popelkové a Janka Linharta. Ty ztvárňují herci Eva Burešová a Marek Lambora. Za tu dobu se ze Slunečné stal fenomén a ve sledovanosti překonává ostatní konkurenční pořady a seriály.

reklama

Seriál Slunečná je každé úterý a čtvrtek jedničkou v hlavním vysílacím čase a pravidelně k obrazovkám přiláká miliony diváků. „Sice je to rok na obrazovce, ale my všichni jsme spolu vlastně rok a půl. Je to super a jsem ráda, že se seriál divákům stále líbí a máme co točit,“ řekla jedna z protagonistek, Eva Burešová.

Z diváckého úspěchu má radost druhá hvězda seriálu, Marek Lambora. Jedná se totiž o jeho nejdelší televizní projekt, ve kterém hrál. „Vždycky, když jsem předtím nastoupil do seriálu, tak po půl roce skončil. Takže jsme vždy řešili, zda je to mnou, nebo ne. Jak je ale vidět, tak naštěstí to mnou nebylo,“ smál se Lambora.

Burešové chybí dlouhé nehty

Je i několik zajímavostí, o kterých diváci asi netuší. Například Eva Burešová se kvůli roli Týny Popelkové, která pracuje na rodinném statku, musela vzdát dlouhých nehtů, které miluje.

„Velmi ráda jsem udělala změnu, když byly teď Vánoce, a nechala jsem si udělat dlouhé nehty, protože mi to strašně chybí. Vždy jsem je měla dlouhé a barevné, takže jakmile mám volno, tak naběhnu do studia a nechám si prodloužit nehty,“ svěřila se herečka.

Naopak její kolega Lambora žádné takové omezení nemá, ovšem pokud nedostane před natáčením pravidelnou dávku kofeinu, tak je zle. „Jsem příšerně nervózní, když začneme točit a já jsem ještě nestihl kafe. Nejen že na něj mám chuť, ale je to i základ jakéhosi rituálu, kdy si sednu před tím, než začneme točit – dám si kafe a čtu si scénáře,“ doplnil herec.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí

Podklouzly mi nohy. Jsem starší člověk a nemám být tak rychlá, teď už to vím. Také tomu trošku přispělo počasí, řekla CNN Prima NEWS herečka Jiřina Bohdalová. Ta v sobotu odpoledne dorazila do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Stalo se tak poté, co na zmrzlém chodníku ztratila rovnováhu. Nebyla jediná, pražští záchranáři měli plné ruce práce a během dne vyráželi k desítkám případů.

Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením
Der Spiegel o Česku: Nemocnice na hraně kapacit, ale převážila hrdost miliardáře Babiše
Patnáctiletý Polák ubodal těhotnou přítelkyni. Nebyl si jistý, zda je dítě jeho
Za vraždu tří žen popravili Američana. Komplic, který střílel, dostal doživotí
Řídili jsme nejzábavnější „traktor“ současnosti – CFMOTO Gladiator Z1000 Sport
reklama
reklama
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov
Senioři čekali na rezervaci očkování marně. Hejtmani: Nemáme vakcíny, je to frustrující
Babiš navrhne Dzurillu na státní vyznamenání. Registrační systém prý funguje dobře
Další články
reklama
reklama