reklama
CNN Prima News sledování

sledování

Výpis příspěvků ke štítku „sledování“

HbbTV je neomezený svět zábavy přímo ve vaší televizi, říká manažerka skupiny Prima

23. října 2021 14:17

Oblíbené seriály typu Slunečná, nejzajímavější pořady, dokumenty, pohádky, zpravodajství z domova i ze světa, ale i přehledný televizní program, videorecepty, slevové akce či živá vysílání esportových utkání. Co všechno vám nabízí platforma HbbTV a červené tlačítko na vašich televizích? „Ta nabídka je v podstatě neomezená. Nejdůležitější ale je, že si můžete přehrát svůj oblíbený pořad v pohodlí domova a v čase, který vám nejvíce vyhovuje,“ vysvětluje HbbTV manažerka skupiny Prima Kateřina Srbová.

Předvolební debata na CNN Prima NEWS trhala rekordy. Živě ji sledovalo na 170 000 lidí

2. září 2021 19:40

CNN Prima NEWS odvysílala večer 1. září předvolební debatu Speciál 360°: Hlas lidu. Velkou dvouhodinovou debatu, ve které se střetli politici Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (Piráti a STAN), Marian Jurečka (koalice Spolu) a Jan Hamáček (ČSSD), vidělo 119 000 diváků (share 3,23 %) v cílové skupině (CS) 15+. Na zpravodajském webu CNNPrima.cz si sledování debaty nenechalo ujít 47 062 reálných uživatelů (RU).

USA přes Dány špehovaly Merkelovou, tvrdí média. Ve skandálu má figurovat i Biden

31. května 2021 06:30
Aktualizováno

Americká Národní agentura pro bezpečnost (NSA) v letech 2012 až 2014 využila spolupráci s dánskou zahraniční rozvědkou ke špehování vysoce postavených evropských politiků, včetně německé kancléřky Angely Merkelové. Napsala to dánská rozhlasová stanice Danmarks Radio (DR), podle níž to vyplynulo z vnitřního šetření Dánské obranné zpravodajské služby. DR se odvolává na devět nejmenovaných zdrojů, které mají informace o vyšetřování.

Sledování mobilů nakažených je selhání státu, varuje právník, který vládu už porazil

1. prosince 2020 07:45

Vláda narušuje rovnováhu moci a chce rozhodovat bez kontroly Parlamentu, řekl CNN Prima NEWS právník Ondřej Dostál. Ten už na jaře u soudu s žalobou uspěl a stát porazil. Varuje před změnami v zákoně o ochraně veřejného zdraví. Pokud by norma prošla, ministerstvo zdravotnictví by mohlo vydávat nařízení o uzavření obchodů nebo restaurací bez nutnosti nouzového stavu. Mohlo by také sledovat nakažené občany skrze mobilní telefon a navíc by stát nemusel podnikatelům kompenzovat ušlý zisk, pokud by si ho nárokovali.

reklama