CNN Prima News sledování

sledování

Výpis příspěvků ke štítku „sledování“

„Bomba“ pod autem otřásla Slovenskem. Svědek v kauze kolem Směr-SD dostal policejní ochranu

1. prosince 2022 19:41

Bývalý šéf slovenské finanční správy František Imrecze našel naspodu svého auta přilepený podezřelý objekt. Obával se možné bomby a na jeho žádost mu byla přidělena policejní ochrana. Imrecze je svědkem ve sledované kauze, která se dotýká lidí napojených na stranu Směr-SD expremiéra Roberta Fica. S výbuchy aut má Slovensko zkušenosti zejména z 90. let, bombový útok se tehdy stal osudným Robertu Remiášovi, který hrál roli v dodnes nevyjasněných případech kolem bývalého předsedy vlády Vladimír Mečiara.

Totalitní EU? Komise chce sledovat veškerou mobilní komunikaci, experti před návrhem varují

3. srpna 2022 23:03

Evropská komise chce v budoucnu systematicky sledovat veškerou komunikaci, ať už prostřednictvím textových zpráv SMS, či služeb jako WhatsApp a Messenger, webových stránek nebo aplikací. Vyplývá to z návrhu Evropské komise, který zveřejnil německý portál Netzpolitik.org, médium pro digitální svobodu. Cílem má být boj proti sexuálnímu zneužívání dětí. Odborníci na ochranu osobních údajů však varují před plánovaným novým nařízením, které podle nich může vést k tomu, že Evropa je na cestě stát se sledovanou zónou.

V Praze řádí voyeur: Vkradá se do domů a šmíruje spící lidi, pozoroval i 9letou holčičku

30. června 2022 14:09

Pražští policisté pátrají po muži, který se vloupal do několika rodinných domů. V nich sledoval spící obyvatele a zcizil ne příliš cenné věci nebo peníze. Policisté muže podezřívají z trestných činů loupeže a porušování domovní svobody, za což mu hrozí až tříleté vězení. V tiskové zprávě to ve čtvrtek uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Sledování mobilů? Na Slovensku přijali návrh na zjišťování čísel kvůli karanténě

18. prosince 2021 21:47

Slovenská vláda se v čele s premiérem Eduardem Hegerem rozhodla tvrdě zakročit proti nepoctivcům. Od 1. února vchází v platnost upravený zákon o elektronických komunikacích. Díky němu bude moci Úřad veřejného zdravotnictví žádat mobilní operátory o telefonní čísla lidí, kteří se vrací na Slovensko z epidemicky rizikové země.

HbbTV je neomezený svět zábavy přímo ve vaší televizi, říká manažerka skupiny Prima

23. října 2021 14:17

Oblíbené seriály typu Slunečná, nejzajímavější pořady, dokumenty, pohádky, zpravodajství z domova i ze světa, ale i přehledný televizní program, videorecepty, slevové akce či živá vysílání esportových utkání. Co všechno vám nabízí platforma HbbTV a červené tlačítko na vašich televizích? „Ta nabídka je v podstatě neomezená. Nejdůležitější ale je, že si můžete přehrát svůj oblíbený pořad v pohodlí domova a v čase, který vám nejvíce vyhovuje,“ vysvětluje HbbTV manažerka skupiny Prima Kateřina Srbová.

Předvolební debata na CNN Prima NEWS trhala rekordy. Živě ji sledovalo na 170 000 lidí

2. září 2021 19:40

CNN Prima NEWS odvysílala večer 1. září předvolební debatu Speciál 360°: Hlas lidu. Velkou dvouhodinovou debatu, ve které se střetli politici Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (Piráti a STAN), Marian Jurečka (koalice Spolu) a Jan Hamáček (ČSSD), vidělo 119 000 diváků (share 3,23 %) v cílové skupině (CS) 15+. Na zpravodajském webu CNNPrima.cz si sledování debaty nenechalo ujít 47 062 reálných uživatelů (RU).

USA přes Dány špehovaly Merkelovou, tvrdí média. Ve skandálu má figurovat i Biden

31. května 2021 06:30
Aktualizováno

Americká Národní agentura pro bezpečnost (NSA) v letech 2012 až 2014 využila spolupráci s dánskou zahraniční rozvědkou ke špehování vysoce postavených evropských politiků, včetně německé kancléřky Angely Merkelové. Napsala to dánská rozhlasová stanice Danmarks Radio (DR), podle níž to vyplynulo z vnitřního šetření Dánské obranné zpravodajské služby. DR se odvolává na devět nejmenovaných zdrojů, které mají informace o vyšetřování.