CNN Prima News sledování

sledování

Výpis příspěvků ke štítku „sledování“

CNN Prima NEWS spustí podcastové oddělení. Televize nabídne každý týden aktuální speciál

Multiplatforma CNN Prima NEWS přinese na podzim oblíbené speciály a spustí zcela nové podcastové oddělení. To nabídne mimo jiné Krimi videopodcast: Hlasy zločinu, v němž moderátor Václav Janata a novinář Jakub Kvasnička přiblíží více než jen popis největších kriminalistických kauz – aktuálních i těch, ze kterých českou veřejnost mrazí už desítky let. Důležitost ekonomických témat opět vyzdvihne nově rozšířený pořad Co na to vaše peněženka a to každý všední den. Vzhledem k vysoké divácké oblibě přinese podzim ještě více speciálních vysílání a ponese se tak v duchu – co týden, to speciál. Divákům v nich budeme opět detailně přibližovat tuzemská i světová témata a události, které je aktuálně nejvíce zajímají. A díky prezidentským volbám dosáhl i web CNNPrima.cz historicky nejlepších výsledků, kdy měsíčně navštíví stránky přes tři miliony reálných uživatelů.

„Bomba“ pod autem otřásla Slovenskem. Svědek v kauze kolem Směr-SD dostal policejní ochranu

Bývalý šéf slovenské finanční správy František Imrecze našel naspodu svého auta přilepený podezřelý objekt. Obával se možné bomby a na jeho žádost mu byla přidělena policejní ochrana. Imrecze je svědkem ve sledované kauze, která se dotýká lidí napojených na stranu Směr-SD expremiéra Roberta Fica. S výbuchy aut má Slovensko zkušenosti zejména z 90. let, bombový útok se tehdy stal osudným Robertu Remiášovi, který hrál roli v dodnes nevyjasněných případech kolem bývalého předsedy vlády Vladimír Mečiara.

Totalitní EU? Komise chce sledovat veškerou mobilní komunikaci, experti před návrhem varují

Evropská komise chce v budoucnu systematicky sledovat veškerou komunikaci, ať už prostřednictvím textových zpráv SMS, či služeb jako WhatsApp a Messenger, webových stránek nebo aplikací. Vyplývá to z návrhu Evropské komise, který zveřejnil německý portál Netzpolitik.org, médium pro digitální svobodu. Cílem má být boj proti sexuálnímu zneužívání dětí. Odborníci na ochranu osobních údajů však varují před plánovaným novým nařízením, které podle nich může vést k tomu, že Evropa je na cestě stát se sledovanou zónou.

V Praze řádí voyeur: Vkradá se do domů a šmíruje spící lidi, pozoroval i 9letou holčičku

Pražští policisté pátrají po muži, který se vloupal do několika rodinných domů. V nich sledoval spící obyvatele a zcizil ne příliš cenné věci nebo peníze. Policisté muže podezřívají z trestných činů loupeže a porušování domovní svobody, za což mu hrozí až tříleté vězení. V tiskové zprávě to ve čtvrtek uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

HbbTV je neomezený svět zábavy přímo ve vaší televizi, říká manažerka skupiny Prima

Oblíbené seriály typu Slunečná, nejzajímavější pořady, dokumenty, pohádky, zpravodajství z domova i ze světa, ale i přehledný televizní program, videorecepty, slevové akce či živá vysílání esportových utkání. Co všechno vám nabízí platforma HbbTV a červené tlačítko na vašich televizích? „Ta nabídka je v podstatě neomezená. Nejdůležitější ale je, že si můžete přehrát svůj oblíbený pořad v pohodlí domova a v čase, který vám nejvíce vyhovuje,“ vysvětluje HbbTV manažerka skupiny Prima Kateřina Srbová.

Předvolební debata na CNN Prima NEWS trhala rekordy. Živě ji sledovalo na 170 000 lidí

CNN Prima NEWS odvysílala večer 1. září předvolební debatu Speciál 360°: Hlas lidu. Velkou dvouhodinovou debatu, ve které se střetli politici Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (Piráti a STAN), Marian Jurečka (koalice Spolu) a Jan Hamáček (ČSSD), vidělo 119 000 diváků (share 3,23 %) v cílové skupině (CS) 15+. Na zpravodajském webu CNNPrima.cz si sledování debaty nenechalo ujít 47 062 reálných uživatelů (RU).