Kdo mohl za smrtelnou nehodu mezi Poděbrady a Kolínem? Policie hledá svědky

Policisté hledají svědky tragické nehody, která se stala v pondělí mezi Poděbrady a Kolínem. Při srážce kamionu a osobního auta zemřeli dva lidé. Vyšetřovatelé žádají o pomoc i diváky Krimi zpráv.

Jde o rovný, velmi přehledný úsek silnice mezi Poděbrady a Kolínem. Přesto zde vyhasly dva lidské životy.

Bylo krátce po sedmé hodině ráno. Řidič osobního auta zničehonic vjel do protisměru, v tu chvíli se proti němu řítil kamion. Ani jeden z šoférů už nestačil zareagovat. Pro posádku osobáku to byl náraz s fatálními následky.

„Dva lidé zemřeli, jednu nezletilou jsme s lehkým úrazem hlavy transportovali do nemocnice,“ popsala mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová.

Řidič kamionu vyvázl bez zranění. Policisté u něj provedli test na alkohol, který vyšel negativně. Vyšetřovatelé nyní zjišťují příčinu nehody. Pátrají po tom, proč se řidič s osobním autem do protisměru dostal, a věří, že jim v tom mohou pomoci svědci.

„Přímo za tímto vozem, který následně havaroval, jel řidič bílé dodávky a další řidiči jiných vozů, kteří aktivně poskytovali první pomoc účastníkům dopravní nehody. Nicméně před příjezdem policistů odjeli,“ popsala mluvčí policie Středočeského kraje Vlasta Suchánková.

Policisté proto žádají, aby se lidé, kteří při nehodě pomáhali, přihlásili, a pomohli tak vyšetřování tragické srážky uzavřít.

Tagy: