reklama

Utrpení Andreje Hryce. Jeho syn porazil rakovinu, krátce poté zemřel při nehodě

Slovenský herec Andrej Hryc to měl v posledních letech svého života opravdu těžké. Jeho syn porazil rakovinu varlat, 21. prosince 2008 však zemřel při autonehodě. Bylo mu 22 let. Rodina se od té doby místu nehody vyhýbala, příliš neslavila ani Vánoce. Hryc v neděli ráno v 71 letech podlehl leukémii.

reklama

Není divu, že si Andrej Hryc na vánoční svátky příliš nepotrpěl. Často během nich jezdíval do zahraničí, aby se alespoň pokusil zbavit smutných vzpomínek na rok 2008. Hercův syn Hugo totiž tehdy krátce před Vánoci podlehl zraněním z autonehody, která se stala v Bratislavě.

K tématu

Když Hugo projížděl čtvrť Lamač se svým kamarádem Jakubem, jejich auto ve vysoké rychlosti narazilo do sloupu. Hugo zemřel na místě, jeho kamarád při převozu sanitkou do nemocnice. Rána pro rodinu mohla být o to drsnější z důvodu, že Hugo krátce předtím zvítězil nad rakovinou varlat.

Rodiče se místu smrti jejich syna, stejně jako Vánocům, dlouhou dobu vyhýbali. Zapálit svíčku tam přišli až v roce 2017. „Takovou bolest nepochopí nikdo, kdo to nezažil,“ řekl tehdy Andrej Hryc. Ten zemřel v neděli na leukémii, kterou mu diagnostikovali v dubnu 2020.

Podle fotografií z posledních měsíců změnila nemoc Hryce k nepoznání. Ztratil podstatně na váze, přesto ale vystupoval na veřejnosti stále s úsměvem na rtech. Možná k tomu přispěl i fakt, že se smrti nebál. „Smrt má být rychlá a ležet půlrok v posteli je katastrofa. Pokud by mě někdy potkalo něco podobného, rodině jsem zakázal, aby mě v tomto případě oživovali. To v žádném případě,“ zmínil před třemi lety.

Sympatického herce si diváci mohou pamatovat například z filmů Kamarád do deště a Černí baroni či z kriminálního dramatu na motivy knihy Jaroslava Kmenty Příběh kmotra.

K tématu

Tagy: autonehoda rakovina syn leukémie herec smrt Andrej Hryc

Další hlavní zprávy

Brzy se uzdrav, Chrisi. Eriksena podporují hráči i fanoušci při každém zápase na Euru
Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech
Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík
Izrael má po dvanácti letech nového premiéra. V Bennettově vládě je osm stran
Eriksen chvíli nežil, prozradil lékař. Spojení s vakcínou proti covidu je hoax
reklama
reklama
Havlíček: Uděláme vše, abychom znovu nezavřeli ekonomiku. Vyloučit to ale nemůžeme

Partie

Domácí zpravodajství

Pokud Babiš neumí podnikat bez dotací, ať odejde z politiky, říká šéfka TOP 09 Pekarová Adamová
Další články
reklama
reklama