CNN Prima News leukémie

leukémie

Výpis příspěvků ke štítku „leukémie“

Zázrak v porodnici, pak tvrdá rána. Těhotná maminka bojuje o dva životy, opět má leukémii

Poté, co v 16 letech porazila Aryanna Brewerová z Las Vegas v USA akutní lymfoblastickou leukémii, jí lékaři sdělili, že nebude moci mít děti. Navzdory všem předpokladům je dnes hrdou matkou tří dětí ve věku 18 měsíců, čtyř a šesti let. Rodina by se navíc měla brzy rozrůst, Aryanna je ve 24. týdnu těhotenství. Radost z dalšího miminka však v polovině listopadu zastínila zdrcující zpráva: dnes 26letá ženě byla znovu diagnostikována leukémie. Nyní bojuje o dva životy, svůj a svého nenarozeného dítěte.

Zemřel Silvio Berlusconi. Bývalému italskému premiérovi bylo 86 let, bojoval s leukémií

Bývalý italský premiér Silvio Berlusconi v pondělí zemřel v milánské nemocnici San Raffaele, kde byl od minulého pátku hospitalizován kvůli zápalu plic a chronické leukémii. Předsedovi strany Forza Italia a zakladateli společnosti Mediaset bylo 86 let. Informoval o tom list Corriere della Sera. Státní pohřeb italského expremiéra se bude konat ve středu v milánském dómu, informuje agentura ANSA.

Poslední fotografie před smrtí. Mistr světa zemřel v 50 letech, nemoc ho změnila k nepoznání

Rakovina vzala bývalému vynikajícímu tyčkaři Timu Lobingerovi hodně sil, 50letý sportovec se přesto nevzdával a bojoval do posledního dechu. Ačkoliv zhubl desítky kil, snažil se udržet v kondici. Pracoval s posilovacími pásy, chodil po schodech a cvičil s činkami. Dva dny před svou smrtí dokonce poslal deníku Bild fotografie dokumentující jeho statečný boj se zákeřnou nemocí.

Do života mladé maminky zasáhla vážná nemoc. S akutní leukémií bojuje přes dva roky

Před dvěma lety si Tereza Coufalová (28 let) z České Třebové vyslechla diagnózu akutní lymfoblastická leukémie. V té chvíli se mamince dnes šestileté Rozárky doslova zhroutil svět. Léčba tohoto nádorového onemocnění je zdlouhavá a náročná. Jaké jsou první příznaky, kterými o sobě dává nemoc vědět a jak je na tom Tereza dnes, po dvou a půl letech od zahájení léčby?