CNN Prima News leukémie

leukémie

Výpis příspěvků ke štítku „leukémie“

Nelítostný boj s časem. Těhotné ženě dali lékaři den života, chce ještě porodit a vdát se

6. srpna 2022 08:16

Zoufalý boj s časem svádí 40letá Britka. Těhotné matce pěti dětí oznámili lékaři děsivou zprávu — zbývá jí posledních 24 hodin života. Žena i po více než měsíci ale stále žije a věří, že by se mohla ještě uzdravit. Kupředu ji ženou i dvě přání. Hodlá se vdát a přivést na svět dítě, které nosí ve svém břiše.

Do života mladé maminky zasáhla vážná nemoc. S akutní leukémií bojuje přes dva roky

3. července 2022 20:41

Před dvěma lety si Tereza Coufalová (28 let) z České Třebové vyslechla diagnózu akutní lymfoblastická leukémie. V té chvíli se mamince dnes šestileté Rozárky doslova zhroutil svět. Léčba tohoto nádorového onemocnění je zdlouhavá a náročná. Jaké jsou první příznaky, kterými o sobě dává nemoc vědět a jak je na tom Tereza dnes, po dvou a půl letech od zahájení léčby?

Magnát Tiňkov vynadal mlčícím ruským oligarchům: Nechci žít jako šmejd a zbabělec

5. května 2022 06:24

Válku na Ukrajině označil v dubnu za masakr, čímž si ruský magnát Oleg Tiňkov přidělal k mnoha problémům další trable. Režim Vladimira Putina ho donutil vzdát se jím založené banky Tinkoff a v návaznosti na to známý podnikatel řekl, že přišel o všechno. K tomu ale dodal, že neztratil duši, což podle něj není případ mnoha jeho krajanů-oligarchů. Velmi rázně bohaté muže Ruska zkritizoval za mlčení ohledně kroků Kremlu.

Muž zabil umírající a trpící manželku, hrozí mu doživotí. Chceme ho mít doma, prosí dcera

12. února 2022 06:46

Svět obletěl dojemný a smutný příběh britského manželského páru, který spolu byl přes půl století. Muž svoji nevyléčitelně nemocnou partnerku trpící rakovinou krve zabil. Prý si to přála, a chtěl jí tak ulevit od bolesti. Jenže čin spáchal na Kypru a místní prokuratura obvinila Brita z vraždy. Za tu je na středomořském ostrově v případě odsouzení automaticky doživotí. Dcera i právníci obžalovaného se nyní snaží zoufalému muži pomoci.

Nejtěžší chvíle Karla Gotta: Dávali mi šest měsíců života. Měl jsem ukrutné bolesti

22. července 2021 00:02

Rok a půl poté, co se Karel Gott vyléčil z rakoviny, měl novou diagnózu, onemocnění krvetvorby. Jeho zdravotní stav se zhoršil a lékaři mu předpovídali pouze šest měsíců života. O době před smrtí napsal nejznámější český zpěvák v autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla 14. července při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin. Přiznal, že měl ukrutné bolesti i halucinace.