reklama
CNN Prima News leukémie

leukémie

Výpis příspěvků ke štítku „leukémie“

Nejtěžší chvíle Karla Gotta: Dávali mi šest měsíců života. Měl jsem ukrutné bolesti

Rok a půl poté, co se Karel Gott vyléčil z rakoviny, měl novou diagnózu, onemocnění krvetvorby. Jeho zdravotní stav se zhoršil a lékaři mu předpovídali pouze šest měsíců života. O době před smrtí napsal nejznámější český zpěvák v autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla 14. července při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin. Přiznal, že měl ukrutné bolesti i halucinace.

Dojemné rozloučení. Muž umírajícího psa trakařem vyvezl na jeho oblíbenou horu

Nezapomenutelný okamžik prožil 57letý Carlos Fresco z Londýna. Se svým desetiletým labradorem Montym prozkoumávali kopce a hory po celé zemi – vrchol Pen y Fan v Brecon Beacons ve Walesu byl jejich obzvlášť oblíbený. Proto právě na něj naposledy muž trakařem vyvezl svého umírajícího zvířecího přítele, který 18 měsíců bojoval s leukémií.

Tříletý Honzík bojuje s leukémií. Jeho rodina si zoufá, léčba neprobíhá podle plánu

Ještě před dvěma měsíci byl Honzík úplně zdravý chlapec, v březnu mu však diagnostikovali leukémii. Podstoupil operaci a nyní dochází na chemoterapie. Jeho léčba bohužel neprobíhá podle původního plánu. Uzdravení ze zákeřné choroby komplikují další nemoci. Teta tříletého chlapce zahájila peněžitou sbírku. Vybrané finanční prostředky by mohly pomoci jeho rodině zvládnout tíživou situaci.

reklama