reklama

Snad mi lidé nepropíchají gumy u auta, doufá Kopečný. V seriálu ZOO ztvární záporáka

Známý muzikálový zpěvák a vystudovaný ekonom Jan Kopečný se objeví v novém seriálu televize Prima s názvem ZOO. V pořadu ztvární roli záporné postavy Kamila Ovčíka. Po boku herečky Evy Burešové ho diváci budou moci vídat na obrazovkách od 9. ledna. Herec přiznává, že má obavy z toho, jak diváci přijmou jeho postavu.

reklama

„Kamil Ovčík je bývalý přítel Viktorie Janečkové, kterou v seriálu ztvární Eva Burešová. Na svou ex přítelkyni hodil dluhy, čímž jí zkomplikoval život. Nyní se rozhodl, že jí chce zpátky. Dělá pro to všechno, i tou špatnou cestou,“ popsal svou roli Kopečný ve vysílání pořadu Nový den.

Zpěvák původně nevěděl, že v seriálu ztvární záporného hrdinu. „Když mi produkce zavolala, že jsem roli dostal, bez váhání jsem ji přijal. Měl jsem radost, že budu v seriálu s Evou Burešovou. To jsem ještě nevěděl, že se jedná o roli záporáka,“ popsal svou reakci na úspěch v castingu. Herec nyní doufá, že ho kvůli postavě Kamila Ovčíka fanoušci neodsoudí. „Nerad bych, aby mi diváci propichovali gumy u auta nebo po něm škrábali klíči,“ dodal sarkasticky.

Herec také přiznal, že doufá v pozitivní vývoj charakteru své role. „Byl bych rád, kdyby se moje postava v budoucnu změnila, ale zatím to tak nevypadá,“ řekl. Kopečný by také ocenil více natáčení po boku zvířat. „Většinou jsem v interiéru, kde si jich moc neužiju,“ svěřil se.

Přestože Kopečný vystudoval ekonomii, aktuálně se živí zejména hudbou. Přesto své vědomosti občas využije. „Velké množství mých kolegů se na mě obrací, když potřebují poradit například s daněmi,“ prozradil.

Tagy:
rozhovor Nový den pořady CNN Prima NEWS Jan Kopečný seriál ZOO

Hlavní zprávy

Nečekaně zemřel kapelník skupiny Šlapeto. Slavnému hudebníkovi bylo 57 let
Kultura

Nečekaně zemřel kapelník skupiny Šlapeto. Slavnému hudebníkovi bylo 57 let

Ve věku 57 let zemřel hudebník z legendární kapely Šlapeto Radan Dolejš. O jeho úmrtí informovala na sociálních sítích zpěvačka a jeho kamarádka Eva Borská. Během svého života působil Dolejš také jako režisér a dramaturg. Jako scénárista například připravoval pro televizi Prima Slavnostní koncert k 65. narozeninám Karla Svobody či Královny muzikálů pro Kapku naděje v roce 2007.

Kuba: Leží na JIP a víme, že do dvou dnů zemřou. Neočkovaní podcenili covid jako Horká
Partie

Kuba: Leží na JIP a víme, že do dvou dnů zemřou. Neočkovaní podcenili covid jako Horká

Hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba (ODS) v Partii naléhavě apeloval na očkování a popsal tristní situaci v některých nemocnicích. „Jsme společnost, která musí každého, kdo onemocní, nakonec do nemocnice přijmout. Je tam strašná spousta lidí, kterým říkali, ať se nenechají očkovat. Teď tam leží, mají morfin a my víme, že do dvou dní zemřou,“ prohlásil. Příkladem podceňování problému je podle něj smrt zpěvačky Hany Horké, která odmítala vakcinaci.

Vědce děsí nová mutace omikronu. Měla by získat vlastní řecké písmeno, myslí si

Nová mutace omikronu vědce děsí. Subvarianta s označením BA.2, které se též přezdívá „skrytá verze omikronu“, je podle dostupných dat přenosnější. Odborníci se proto obávají, že by mohla vyvolat další vlny pandemie po celém světě, již nyní by v některých zemích mohla dominovat. Apelují tak na to, aby varianta získala vlastní písmeno z řecké abecedy.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama