reklama

To je dieta. Američanka zhubla 38 kilogramů díky stravování ve fastfoodu

Žádná zelenina, žádné velké odříkání. Američanka Karina Villarealová přišla na docela odlišný způsob, jak shodit 38 kilogramů. Ke zhubnutí jí podle jejích slov pomohlo pravidelné stravování v McDonald's.

reklama

Obvykle to při dietě patří k věcem, na které musíte v každém případě zapomenout. Texaská logopedka Karina prý však zhubla právě díky tomu, že každý den jedla ve fastfoodu.

Villarealová měla v životě smůlu na chlapy, rozchody a úzkosti ze zbabraných vztahů řešila přejídáním. Vzhledem k její nadměrné konzumaci burgerů, pizzy a chipsů to ani nemohlo dopadnout jinak – ve dvaadvaceti si stoupla na váhu, která jí ukázala děsivé číslo: 111 kilogramů.

Spolu se strachem z cukrovky šlo o jasný signál, že kila musí jít dolů. Zkusila to s dlouhými procházkami a běháním po atletickém oválu střední školy. Bolelo to, hodně bolelo. Zlom však podle ní přišel až ve chvíli, kdy se rovněž pokusila hlídat, co jí.

Tehdy zjistila, že pro podobnou dietu je ideální stravování ve známém fastfoodovém řetězci.

„Za své zhubnutí mohu být z velké části vděčná McDonald's,“ potvrdila v rozhovoru pro Daily Mail.

Na krabičce každého jídla z těchto provozoven jsou totiž uvedené kalorie. Karina se díky podobným informacím dobře orientovala v tom, kolik toho ještě může sníst a kdy už je nezbytné přestat.

Většinu dní z týdne proto i nadále docházela na obědy do McDonald's, kde si navykla poroučet McNuggets a colu bez cukru. Jen bylo zapotřebí dodržet jeden hlavní cíl: nepřesáhnout denní limit 1400 kalorií.

Třebaže se to jejím kamarádům zkraje moc nezdálo, zmíněný režim skutečně zabral. Také díky pravidelnému docházení do posilovny se znovu pozvolna dostala do formy a zhubla až na neuvěřitelných 73 kilogramů.

„Konečně se zase cítím jako normální člověk,“ pochvaluje si nyní. „Moji blízcí často tvrdí, že vypadám líp. Ještě příjemnější jsou ale komplimenty, že působím šťastněji. Nejtěžší byly první tři týdny, pak už to jde. Každému doporučuji, aby nečekal zázraky přes noc. Musíte být trpěliví. A zůstat pozitivní.“

Tagy:

Hlavní zprávy

Maminka mohla žít, kdyby nás neřídil chaotik. Spolek připomíná Babišovi oběti pandemie
Koronavirus

Maminka mohla žít, kdyby nás neřídil chaotik. Spolek připomíná Babišovi oběti pandemie

Krátce před říjnovými volbami se vzedmula další vlna odporu vůči premiéru Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. Nyní s kampaní proti současnému předsedovi vlády přišel spolek Neschopnost zabíjí, který připomíná kroky vlády v době pandemie koronaviru. Kritizuje Babišovo chaotické chování, zhroucení Chytré karantény, špatnou komunikaci či nesmyslná opatření. K tomu spolek přichází s příběhy lidí, kteří kvůli koronaviru přišli o své blízké. Redakce CNN Prima NEWS požádala o vyjádření i premiéra, na nějž kampaň míří. Ten však na žádost nereagoval.

Vykopnou vás a zastavíte se na schodech. Hamáček sepsul Okamuru kvůli Afghánistánu

Nedávné události v Afghánistánu se staly předmětem hádky mezi Tomiem Okamurou a předsedou ČSSD Janem Hamáčkem. Šéf SPD zkritizoval přijetí afghánských a muslimských migrantů a uvedl, že by byl pro nulovou toleranci islámu. Na jeho slova reagoval předseda sociálních demokratů s tím, že by ho za to vykopli z jednání, zaznělo ve speciálu 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS.

Velká předvolební debata a hlasování v anketě: Kdo vás nejvíce přesvědčil?

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

Drsná rvačka v nechvalně známém Molenbeeku: Muž zmlátil pět policistů, vzdal se zásahovce

Incident, který se jen tak nevidí, se odehrál v nechvalně proslulé bruselské čtvrti Molenbeek. Během kontroly špatně parkujícího vozidla se policisté dostali do konfliktu s agresivním řidičem. Muž pět strážců zákona zranil, z toho tři vážně. Fyzicky dobře vybaveného násilníka musela zpacifikovat až zásahová jednotka. A důvod jeho řádění? Prý neštěstí v lásce.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Co předcházelo sebevraždě hokejisty Prokopa? Partnerka udělala rázný krok a odjela

Co přesně stálo za odchodem mladého hokejisty Tomáše Prokopa? Nad tím si láme hlavu řada jeho známých, kolegů. Jak potvrdil mluvčí klubu Motor České Budějovice, šlo o nešťastnou lásku. Že spolu už netvoří pár dokazují i sociální sítě jeho přítelkyně Adély, která smrt bývalého partnera těžce nese. Mohl být motivem jeho sebevraždy opravdu rozchod?

Porušuje Babiš zákon? Černošický úřad má o ovládání médií jasno, rozhodnutí ale tají

Černošický městský úřad rozhodl v řízení o přestupku proti zákonu o střetu zájmů, které vede s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Obsah rozhodnutí nezveřejní, informoval ve středu na svém webu. Podnět podala organizace Transparency International (TI), podle níž Babiš porušuje zákon tím, že ovládá média. Premiér střet zájmů dlouhodobě odmítá.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Boj s covidem se hystericky přehání a zneužívá. Právní stát skončil, říká advokátka

Boj s pandemií koronaviru se hystericky přehání a zároveň zneužívá k protiústavnímu nakládání s právy občanů. Ve vysílání CNN Prima NEWS to prohlásila advokátka a bývalá poslankyně za ČSSD Jana Zwyrtek Hamplová. Samotné onemocnění COVID-19 prý nezlehčuje, ale pozastavuje se nad řadou vládních opatření. Právní stát podle ní již z velké části skončil.

reklama