reklama
CNN Prima News soudní spor

soudní spor

Výpis příspěvků ke štítku „soudní spor“

Soud nařídil očkovat dítě proti tetanu, může jít o život, je po úrazu. Matka odmítá

2. prosince 2020 13:49
Aktualizováno

Českokrumlovský soud vydal předběžné opatření kvůli tomu, aby nemocnice naočkovala desetiletou dívku proti tetanu. Očkování brání její matka. Dívce způsobil kůň tržnou ránu a podle lékařů při absenci očkování nelze vyloučit zdravotní komplikace. ČTK o rozhodnutí soudu řekl jeho mluvčí Jan Montag. Matka nechala v nemocnici svou dceru dostatečně ošetřit, tvrdí jejich právní zástupkyně.

Lidem hrozí, že za byty zaplatí o statisíce víc, než měli. Město zpochybnilo smlouvy

16. září 2020 23:52

Jako o nehoráznosti mluví obyvatelé asi čtyř stovek bytů v Olomouci o situaci, ve které se nyní ocitli. Hrozí jim, že za své bydlení budou muset zaplatit o statisíce, možná i miliony korun víc, než mají ve smlouvách, které před 20 lety podepsali s radnicí. Město totiž teď přišlo s tím, že má o platnosti smluv pochybnosti a chce, aby je posoudil soud.

Hašek: Jak za komunistů, dehonestovali mě, tvrdí fotbalista o sporech se Spartou

15. září 2020 20:42

V zimní přestávce sezony 2018–2019 se vrátil do mateřské Sparty Praha. Pokud by však mohl fotbalista Martin Hašek mladší cestovat časem, zůstane v Ďolíčku u Bohemians. Spolupráce s letenskými se totiž rychle zvrhla v pořádnou šlamastyku. Vše vyústilo v jednostranné vypovězení profesionální smlouvy, které podal sám záložník. Kvůli tomu vede s klubem soudní spor. Teď se Hašek poprvé k celé kauze vyjádřil pro web Aktuálně.cz.

reklama