Kvízová soutěž

Soutěž s Prima Českem o vouchery na turistické karty Brnopas

Nuda v Brně? Ani náhodou! Vyhlašujeme soutěž o vouchery na turistické karty Brnopas, který při návštěvě druhého největšího města v Česku dává možnost vybírat z více než padesáti zajímavých míst, která stojí za návštěvu — například hrad Špilberk, jeho kasematy nebo labyrint pod Zelným trhem, věž kostela sv. Jakuba či mysteriózní Vodojemy pod Žlutým kopcem. Platnost turistických karet je tři dny. Celkem soutěžíme o osm poukazů, které si rovným dílem užijí dva z vás, kteří znáte správou odpověď na soutěžní otázku. Hodně štěstí!

Sdílejte soutěž Facebook X.com

O co hrajeme?

  1. 4 vouchery na turistické karty Brnopas. Platnost turistických karet je tři dny.
  2. 4 vouchery na turistické karty Brnopas. Platnost turistických karet je tři dny.

Žádáme vás o dodržení pravidel vydaných společností FTV Prima spol. s r.o. Pravidla týkající se soutěže najdete ZDE. SOUTĚŽ BUDE VYHLÁŠENA NA TÉTO STRÁNCE.

Gratulujeme, vaše odpovědi byly zařazeny do soutěže.

Úspěšnost v soutěži   %  
Správně       odpovědí

Děkujeme za vaši účast. Vyhlášení soutěže proběhne za pomoci generátoru náhodných čísel. Zde na stránkách najdete výherní listinu s výherci. Děkujeme a držíme vám palce! Hodně štěstí!

Soutěžní otázky

1 Jak se jmenuje slavná funkcionalistická vila v Brně zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO?

Účast v soutěži vyžaduje registraci

Zadejte, prosím, vaše jméno a email.