CNN Prima News soutěže

soutěže

Výpis příspěvků ke štítku „soutěže“

Očkování proti covidu bude možné i bez registrace. Vyhrát můžete iPhone či tenisky

11. července 2021 20:02

Od pondělí se v Praze otevřou nová očkovací centra, kde bude možné nechat se očkovat bez předchozí registrace. V obchodním centru Chodov se lidé mohou nechat naočkovat vakcínou Pfizer, na hlavním nádraží pak vakcínou Johnson & Johnson. Podmínkou je, že zájemce není na očkování nikde zaregistrován, ani nečeká na další dávku. Stát pro lidi, kteří se nechají na těchto místech očkovat, navíc připravil několik soutěží. Ve svém internetovém pořadu Čau, lidi to oznámil premiér Andrej Babiš (ANO).

Arkansas zakázal „biologickým mužům“ soutěžit proti ženám. Transgender lidé protestují

31. března 2021 06:15

Konzervativní zákonodárci amerického státu Arkansas zasadili minulý týden hned dvě rány transgenderovému hnutí. Lékaři budou nově moci odmítnout léčbu pacientů na základě svého morálního a náboženského přesvědčení. Guvernér jižanského státu Asa Hutchinson také podepsal zákon, podle něhož nebudou moci trangender ženy soutěžit ve sportech proti ženám. Republikáni zdůvodnili přijetí zákona ochranou ženských sportů.

Nejsem závislý, psychicky je to náročnější než pohyb, říká e-sportovec

30. května 2020 07:28

Vedle klasického sportu získává čím dál více na popularitě tak zvaný e-sport neboli klání profesionálních hráčů počítačových her. Odpůrci této disciplíny jej za sport nepovažují. Profesionální e-fotbalista Jan Hradil však tvrdí, že v některých ohledech je jeho odvětví ještě obtížnější, než běžný pohyb. „Psychicky je to možná náročnější než klasický sport,“ řekl v pořadu Silný hlas.

Jedna dobrá rána a spíte. V Rusku se těší oblibě fackovací soutěž

17. dubna 2020 12:59

Dva muži bez trička si rozdávají facky tou největší ranou, kterou mohou vyvinout. Ne, toto není scéna z diskotéky po půlnoci. Mezi polonahými muži, co se bijí do tváře, stojí jeden sudí, fandí jim mnoho diváků a medici jsou připraveni na nejhorší. To je ruský šampionát ve fackování, který se v zemi těší velké oblibě.