CNN Prima News Sparta

Sparta

Výpis příspěvků ke štítku „Sparta“

Fotbalisté Sparty prohráli na závěr Evropské ligy 0:1 s AC Milán

Fotbalisté pražské Sparty zakončili působení v Evropské lize prohrou 0:1 s AC Milán, o níž rozhodl ve 23. minutě Jens Petter Hauge. Snahu domácího týmu o vyrovnání zhatilo vyloučení stopera Dominika Plechatého v 77. minutě. Ve skupině H skončila Sparta třetí s šesti body za dvě výhry nad Celticem Glasgow, díky nimž vydělala 1,1 milionu eur (30 milionů korun). Zápas se kvůli protikoronavirovým opatřením hrál bez diváků.

Vandalové řádili na hřbitově u krematoria, Liberec podezírá fotbalové fanoušky

Vandalové v noci na čtvrtek poškodili 25 hrobových míst u libereckého krematoria. Zanechali po sobě poškozené náhrobky, rozbité květináče, vylomený hydrant i koš. Kromě náhrobků byla poničená také výzdoba pietních míst a technické zázemí areálu. Policie nyní po pachateli pátrá, podle města se může jednat o souvislost s finále fotbalového poháru.

Fotbalová Sparta Praha musí zaplatit pokutu 160 tisíc korun za rasistické chování fanoušků

Fotbalová Sparta Praha musí zaplatit pokutu 160 tisíc korun za rasistické chování a další urážlivé pokřiky fanoušků při semifinále domácího poháru s Plzní. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace letenský klub potrestala za to, že někteří jeho příznivci bučeli na záložníka Joela Kayambu a vyhrožovali dalšímu plzeňskému hráči Janu Kopicovi a jeho rodině.

Ředitel Sparty Čupr: Tvrdík si protiřečí a používá podpásové fauly

Generální ředitel fotbalové Sparty František Čupr se ohradil proti výrokům slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka. Předseda představenstva lídra ligové tabulky pro Lidové noviny uvedl, že pokud by byla v tabulce první Plzeň a druhá Sparta, Ligová fotbalová asociace by přerušenou sezonu dávno ukončila. Čupr Tvrdíkovi vyčetl, že používá podpásové fauly jako v politice a protiřečí si. Přijde mu, že bývalý ministr obrany má asi strach, že Slavia ještě může přijít o titul.