CNN Prima News Sparta

Sparta

Výpis příspěvků ke štítku „Sparta“

Nebyl to bordel, ale striptýz. Hokejista Salák s ženou popřeli krizi po divokém večírku

20. ledna 2022 16:11

Ve středu to podle některých médií vypadalo, že si hokejista Alexander Salák zadělal na velké rodinné problémy. Jeho manželka Míša ho totiž podle informací deníku Blesk nachytala ve vykřičeném domě, kam bývalý reprezentační gólman vyrazil spolu s dalšími kolegy z týmu Sparty na vánoční večírek. Nyní se ukazuje, že všechno mohlo být jinak. Manželé Salákovi popsali, jak se všechno odehrálo z jejich pohledu.

Fotbalisté Sparty prohráli na závěr Evropské ligy 0:1 s AC Milán

11. prosince 2020 02:21

Fotbalisté pražské Sparty zakončili působení v Evropské lize prohrou 0:1 s AC Milán, o níž rozhodl ve 23. minutě Jens Petter Hauge. Snahu domácího týmu o vyrovnání zhatilo vyloučení stopera Dominika Plechatého v 77. minutě. Ve skupině H skončila Sparta třetí s šesti body za dvě výhry nad Celticem Glasgow, díky nimž vydělala 1,1 milionu eur (30 milionů korun). Zápas se kvůli protikoronavirovým opatřením hrál bez diváků.

Chuligáni neměli při protestu co ztratit. Seřežou se a pak si zatleskají, popsal expert

20. října 2020 06:35

Jakub Schoř je policejním expertem na násilí fotbalových fanoušků. Chuligány českých klubů mapuje dlouhodobě, uznávají ho i zahraniční odborníci. Nedělní nepokoje na Staroměstském náměstí ho nepřekvapily. V rozhovoru popisuje, jak to mezi nejostřejšími radikály chodí. Že vůbec nemusí být hloupí. Ale i to, k čemu se jim hodí vibrátor.

V Česku si musíme stále ještě připomínat, že i dívky mohou hrát fotbal, říká Machová

15. července 2020 20:07

Ženský fotbal není stále pro české diváky tolik atraktivní, jako mužský. Právě to se snaží změnit trenérka, rozhodčí a marketingová manažerka Bohemians Praha 1905 Eliška Machová. „V Česku si stále ještě pořád musíme připomínat, že fotbal mohou hrát dívky i ženy,“ uvedla v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS Machová.

Vandalové řádili na hřbitově u krematoria, Liberec podezírá fotbalové fanoušky

3. července 2020 13:18

Vandalové v noci na čtvrtek poškodili 25 hrobových míst u libereckého krematoria. Zanechali po sobě poškozené náhrobky, rozbité květináče, vylomený hydrant i koš. Kromě náhrobků byla poničená také výzdoba pietních míst a technické zázemí areálu. Policie nyní po pachateli pátrá, podle města se může jednat o souvislost s finále fotbalového poháru.

Fotbalová Sparta Praha musí zaplatit pokutu 160 tisíc korun za rasistické chování fanoušků

25. června 2020 16:39

Fotbalová Sparta Praha musí zaplatit pokutu 160 tisíc korun za rasistické chování a další urážlivé pokřiky fanoušků při semifinále domácího poháru s Plzní. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace letenský klub potrestala za to, že někteří jeho příznivci bučeli na záložníka Joela Kayambu a vyhrožovali dalšímu plzeňskému hráči Janu Kopicovi a jeho rodině.

Ředitel Sparty Čupr: Tvrdík si protiřečí a používá podpásové fauly

10. května 2020 16:50

Generální ředitel fotbalové Sparty František Čupr se ohradil proti výrokům slávistického šéfa Jaroslava Tvrdíka. Předseda představenstva lídra ligové tabulky pro Lidové noviny uvedl, že pokud by byla v tabulce první Plzeň a druhá Sparta, Ligová fotbalová asociace by přerušenou sezonu dávno ukončila. Čupr Tvrdíkovi vyčetl, že používá podpásové fauly jako v politice a protiřečí si. Přijde mu, že bývalý ministr obrany má asi strach, že Slavia ještě může přijít o titul.