CNN Prima News Sparta

Sparta

Výpis příspěvků ke štítku „Sparta“

Procházka prozradil, že mu inspirací pro účes byla spartská helma. Pro boj mi to přijde nejlepší

Před pár dny se sice dozvěděl, že v další bitvě nenastoupí do souboje s Američanem Jamahalem Hillem, který se zranil, Jiří Procházka ale pokračuje dál v přípravě. Během svého návratu do klece chce nejlepší český MMA bojovník předvést perfektní výkon, v čemž mu má pomoci i nový účes. Inspirovaný spartskými válečníky. Také prozradil, proč se stal ambasadorem hry World of Tanks Blitz.

Nebyl to bordel, ale striptýz. Hokejista Salák s ženou popřeli krizi po divokém večírku

Ve středu to podle některých médií vypadalo, že si hokejista Alexander Salák zadělal na velké rodinné problémy. Jeho manželka Míša ho totiž podle informací deníku Blesk nachytala ve vykřičeném domě, kam bývalý reprezentační gólman vyrazil spolu s dalšími kolegy z týmu Sparty na vánoční večírek. Nyní se ukazuje, že všechno mohlo být jinak. Manželé Salákovi popsali, jak se všechno odehrálo z jejich pohledu.

Fotbalisté Sparty prohráli na závěr Evropské ligy 0:1 s AC Milán

Fotbalisté pražské Sparty zakončili působení v Evropské lize prohrou 0:1 s AC Milán, o níž rozhodl ve 23. minutě Jens Petter Hauge. Snahu domácího týmu o vyrovnání zhatilo vyloučení stopera Dominika Plechatého v 77. minutě. Ve skupině H skončila Sparta třetí s šesti body za dvě výhry nad Celticem Glasgow, díky nimž vydělala 1,1 milionu eur (30 milionů korun). Zápas se kvůli protikoronavirovým opatřením hrál bez diváků.

Vandalové řádili na hřbitově u krematoria, Liberec podezírá fotbalové fanoušky

Vandalové v noci na čtvrtek poškodili 25 hrobových míst u libereckého krematoria. Zanechali po sobě poškozené náhrobky, rozbité květináče, vylomený hydrant i koš. Kromě náhrobků byla poničená také výzdoba pietních míst a technické zázemí areálu. Policie nyní po pachateli pátrá, podle města se může jednat o souvislost s finále fotbalového poháru.