CNN Prima News živé vysílání

živé vysílání

Výpis příspěvků ke štítku „živé vysílání“

Český červený kříž slaví 105. výročí: Shromáždění v Senátu bude plné vzpomínek, hostů a diskuzí

Český červený kříž (ČČK) si letos připomíná významné výročí – 105 let existence Československého a Českého červeného kříže. U příležitosti letošního jubilea a Světového dne Červeného kříže se 6. května koná slavnostní shromáždění v Senátu Parlamentu ČR. Shromáždění bude pokračovat živým vysíláním na sociálních sítích, kde se diváci mohou těšit na 105 minut plných vzpomínek, hostů a diskusí na aktuální témata. Vysílání na FB a IG ČČK začne symbolicky v 19:19 hodin.

V živém vysílání se hvězdě seriálu Červený trpaslík udělalo zle. Skončila v nemocnici

Z vysílání rádia BBC rovnou do nemocnice. Přesně tam ve středu odpoledne zamířil britský herec Craig Charles, kterému se během živého vstupu udělalo zle. Jak později hvězda seriálu Červený trpaslík vysvětlila, nemohla uchopit pero. Bolest se od prstů přesunula až do zátylku. Do nemocnice Charlese odvezla manželka, herec takřka 24 hodin podstupoval vyšetření. Závěr? Lékaři nic neobvyklého neodhalili.

PŘÍMÝ PŘENOS: Karel III. se ujímá pravomocí. Pronesl první královský projev k národu

Nový britský král Karel III. se po úmrtí Alžběty II. ujímá svých pravomocí. V pátek odpoledne se s chotí Camillou vrátil zpět do Londýna a zamířil rovnou do Buckinghamského paláce, který nyní bude jeho sídlem. Tam pak v nové roli poskytl svou první audienci, když přijal premiérku Liz Trussovou. Večer se zúčastní mše v katedrále svatého Pavla, po níž pronese projev k národu.

Vydělávat se dá i z pokojíku. Streameři hrají celé dny, ti nejlepší inkasují miliony

Vysílají živé přenosy z pohodlí svého pokoje, natáčí se při hraní na počítači a díky věrným divákům si někteří z nich přijdou na pohádkové peníze. Streamovací platforma Twitch.tv se v posledních letech stala obřím fenoménem internetového prostoru, který láká tvůrce všech věkových kategorií a zájmů. Více se o platformě Twitch.tv dozvíte v herním pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu na CNN Prima NEWS od 22:35.