Střelba po koncertu Justina Biebera. Celebrity utíkaly z afterparty, čtyři zranění

Nejméně čtyři lidé utrpěli zranění na afterparty po koncertu zpěváka Justina Biebera v Los Angeles. Podle informací webu TMZ začal někdo střílet před klubem, kam dorazily i celebrity. Pachatelé jsou na útěku, podle policie incident nesouvisí s gangy.

Bieber odzpíval v pátek večer koncert v hale Pacific Design Center v Západním Hollywoodu a poté se přesunul do nedalekého klubu The Nice Guy, kam pozval i další VIP hosty. Na seznamu pozvaných byl například rapper Drake, herci Leonardo DiCaprio a Tobey Maguire nebo modelka Kylie Jenner, informoval web TMZ.

Před třetí hodinou ráno se ale před klubem strhla rvačka, které se měli účastnit i rappeři Kodak Black, Gunna a Lil Baby. Krátce nato se ozvaly výstřely, podle policie bylo vypáleno dohromady deset ran. Čtyři lidé utrpěli střelné nebo jiné poranění, všichni skončili v nemocnici. Neměli by ale být ohroženi na životě.

Střelec nebo střelci jsou stále na útěku, oznámila policie. Není jasné, kdo kulky vypálil ani kdo měl být cílem. Muži zákona zatím nikoho nezadrželi a pouze informovali, že incident nespojují s žádným z místních gangů.

Bieber s manželkou Hailey měli opustit akci hned, jak uslyšeli výstřely. Koncert a afterparty se konaly jako předvoj Super Bowlu, který se letos koná v Los Angeles v neděli 13. února. Finálový zápas zámořské ligy amerického fotbalu patří k nejsledovanějším sportovním akcím na světě, stejnou pozornost přitahuje i velkolepý koncert v půlce utkání.

Tagy: