CNN Prima News supermarket

supermarket

Výpis příspěvků ke štítku „supermarket“

Sledujte Hlavní zprávy: V obchodech se více krade. Přestávají lidem stačit příjmy?

5. prosince 2022 18:19

Máslo nebo dokonce čokoláda s ochranným čipem? Je to tak. Obchody se snaží bránit většímu počtu krádeží. Meziročně se v obchodech krade mnohem víc než loni. Sociologové tvrdí, že některým lidem přestávají stačit jejich příjmy, a proto se uchylují ke kriminálním činům. Více se dozvíte v pondělních Hlavních zprávách, které na CNN Prima NEWS a Primě startují v 18:55.

Tajemné kouzlo cen s devítkami na konci. Lákají zákazníky, podle vědců ale výhodné nejsou

4. prosince 2022 21:34

Notoricky známé Baťovy ceny byly skvělým trikem, jak motivovat zákazníka ke koupi. Cenovky s devítkami na konci v podobě 99, 399 nebo třeba 5 999 korun dodnes používá řada prodejců nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Nejen že jde o fígl na možné kupce, takové ceny jsou navíc nevýhodné, zjistila studie, na kterou upozornil web The Wall Street Journal.

Neuvěřitelná příčina požáru supermarketu v Chodově. Zapálil ho mladík kvůli telefonu v košíku

9. listopadu 2022 13:00

Západočeští kriminalisté obvinili kvůli devastujícímu požáru supermarketu v Chodově na Sokolovsku teprve osmnáctiletého mladíka. Požár prodejnu v neděli brzy ráno do základů zničil, škoda je skoro padesát miliónů korun. Policisté muže stíhají na svobodě. Požár měl totiž založit neúmyslně. Navíc díky souhře jen těžko uvěřitelných okolností.

Pobodaný fotbalista poprvé promluvil o chvíli hrůzy: Viděl jsem před sebou umírat člověka

28. října 2022 15:57

V italském supermarketu poblíž Milána zaútočil nožem šestačtyřicetiletý muž na náhodně vybrané lidi. Krvavý incident nepřežila jedna osoba, další byly zraněny. Mezi nimi i španělský fotbalista Pablo Marí hájící barvy prvoligového fotbalového týmu z Monzy. Ten putoval do nemocnice, kde podstoupil operaci. V pátek pak popsal, co se v osudový moment stalo.

Reportáž: Benzin za 37, máslo za 35, cigarety za 77 Kč. Polsko se vyplatí i Pražanům

22. října 2022 05:59

Ceny v tuzemských obchodech vyhánějí zákazníky do levnějšího Polska. „Včera jsem šla pro cibuli do Alberta. Za kilo chtěli 33 korun, to už mě fakt naštvalo! V Polsku mají kilo cibule za 10 korun,“ vypráví před supermarketem Biedronka v polské obci Gorzyce důchodkyně Jaroslava Seidlerová. S manželem Pavlem velký nákup zrovna ukládají do kufru vozu. „Kilo mrkve u nás stojí 25 korun, tady mám za stejnou cenu hned tři kila. A koupili jsme i ryby o dost levněji než u nás,“ těší se pár penzistů na chuť Baltského moře.