reklama

Štíbrová, Pokáč, Lambora i Absolonová. Kdo v roce 2021 řekl své ano a kde láska vyhasla?

Někteří nebudou na rok 2021 vzpomínat jen jako na další rok s covidem, ale také jako na důležitý zlom jejich vztahu, kdy si řekli ano se svým protějškem. Naopak u dalších jejich láska vyhasla a rozhodli se jít každý svojí cestou.

reklama

Bývalá tenistka Lucie Šafářová a hokejista Tomáš Plekanec toužili po svatbě jen s těmi nejbližšími. A utajit se jim veselku před veřejností skutečně povedlo. Jejich šťastný den se odehrál v Beskydech a bylo u něj asi 90 svatebních hostů. Celý obřad začal písní Here Comes The Sun od kapely Beatles.

Šťastný den zažil letos také rybář Jakub Vágner, který si na konci listopadu vzal německou přítelkyni Claudii. A protože oba holdují rybaření, jejich svatba se symbolicky odehrála na Vltavě. Zároveň v tomto roce oznámili, že se jim v první polovině příštího roku narodí první společný potomek.

Těsně před porodem letos stihla svatbu také herečka a influencerka Nikol Štíbrová, ze které se stala paní Leitgeb.

Pokáč, Berenika i Paris Hilton

Na podzim do toho prásknul také písničkář Pokáč. Ten si vzal českou rekordmanku v sedmiboji i halovém pětiboji Elišku Klučinovou. Společně vychovávají desetiměsíčního syna Teodora.

Druhá svatba Bereniky Kohoutové se uskutečnila letos v září ve 400 let starém mlýně na Dobré Vodě. Ano tam řekla otci jejich ani ne dvouleté dcerky Loly Kryštofu Kubínovi.

Honosná a celosvětově střežená veselka se odehrála v Beverly Hills. Tam se vdávala dědička hotelového impéria Paris Hilton. Oslavy trvaly nejméně tři dny, nevěsta vystřídala hned několikery šaty, pohoštěno bylo kolem 250 hostů a výzdoba se skládala z 80 tisíc růží.

Když láska vyprchá

Vždycky si přejeme, aby všechna manželství vydržela co nejdéle. Bohužel se to ale ne vždy povede. Nečekaný rozchod s partnerem Tomášem Hornou oznámila na 1. máje zpěvačka Monika Absolonová. S bývalým hokejistou spolu byli sedm let a mají dva syny.

Saxofonista a manžel Dády Patrasové Felix Slováček oznámil rozchod s milenkou Lucií Gelemovou v první polovině letošního roku. Ve společnosti se ale stále objevovali bok po boku. A to až do prosince, kdy fotografové Blesku malířku vyfotili, jak vychází z luxusního hotelu, kde strávila noc po boku jiného muže.

V létě oznámili rozchod také zpěvačka Barbora Poláková a herec Pavel Liška. Prý spolu už nežili tři roky. Věděla o tom ale jen rodina a nejlepší přátelé.

Jen pár dní před Vánoci se také objevila zpráva, že spolu nejsou už ani bývalá Miss World Taťána Gregor Brzobohatá a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý. O jejich manželské krizi se delší dobu spekulovalo a potvrdila se, když fotoreportéři Blesku, Ondřeje vyfotili ruku v ruce s jinou ženou.

Modelka Andrea Bezděková a herec Marek Lambora tvořili pohádkový pár. Svoji lásku tajili do února letošního roku, kdy byli vyfoceni na procházce v centru Prahy. V listopadu už ale na sociální síti oznamovali rozchod. A důvodem mělo být podle jejich vyjádření to, že každého popohání vítr života jinou stranou.

Také další mladá modelka Andrea Kalousová letos prožila rozchod. Po pěti letech vztahu už netvoří pár s Kamilem Bartoškou alias Kazmou.

Rozchod oznámila koncem roku i zpěvačka Monika Bagárová. Skončil tak vztah s bojovníkem MMA Makhmudem Muradovem, se kterým má dcerku Ruminku. Partneři se rozešli po třech letech soužití a oba se shodují na tom, že je pro ně nejdůležitější štěstí jejich dcery.

Tagy:
rozvod rozchod svatba Tomáš Plekanec Felix Slováček Lucie Gelemová Show Time Lucie Šafářová Kazma Kazmitch Marek Lambora Monika Bagárová Pokáč Monika Absolonová Machmud Muradov Nikol Štíbrová Berenika Kohoutová Ondřej Gregor Brzobohatý 2021 Jakub Vágner Andrea Bezděková Barbora Poláková Tomáš Horna Pavel Liška Taťána Gregor Brzobohatá Paris Hilton

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi
Miloš Zeman

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

Vondráček: Farský nám zavařil. Jeho odlet odneseme všichni, dopadne na Sněmovnu

Poslanec Jan Farský (STAN) nám svým odletem do USA zavařil, dopadne to na nás všechny a odnese to i Sněmovna, varoval v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS bývalý šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Farský do USA odletěl na půlroční stáž, přesto zůstal poslancem. Podle šéfa klubu SPD Radima Fialy je to faul na voliče. Farský ale slíbil, že z USA bude svou práci vykonávat a do Česka bude létat na důležitá hlasování.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama