reklama

Ťapík a jeho neuvěřitelná proměna: Byla to hora dredů, cuchanců a smradu

Často vám přinášíme proměny pejsků. Nejčastěji jsou to útulkáři, kteří byli buď odebráni anebo nalezeni ve špatném stavu. Naštěstí, ale jsou lidé, kteří svůj život zasvětili pomoci těmto němým tvářím a tak díky nim tu máme další příběh krásné přeměny. Tentokrát pejska - Ťapíka.

reklama

Ťapík se dostal do útulku Anidef Žim jako hora chlupů, dredů, zacuchanců a smradu, jak popsaly samy pracovnice útulku. Byl u člověka, který se o něho nezvládal postarat a nakonec sám požádal o pomoc.

Poprosil útulek, zda by se pejska neujal. Ťapík šel okamžitě „pod nůžky". Jeho útulková teta ho pochválila: „Choval se naprosto vzorně, zvládl i koupel. Věříme, že se mu muselo neskutečně ulevit a vyklubal se z něho velký fešák“.

Postup proměny byl zdokumentován

Neuvěřitelná změna, že?

Pejskovi je 10 let, je velmi hodný a milý, naprostý pohodář, čistotný a tichý. Není tedy divu, že se v útulku moc neohřál. Ťapík má již ověřeného zájemce. S jeho povahou a roztomilým kukučem se vůbec nedivíme.

„Novým páníčkem bude moc milá paní, která si od nás vzala do dočasné péče fenečku se štěňaty, o které se krásně postarala a nakonec si samotnou fenečku adoptovala její maminka. Takže jsme byli moc rádi, když zrovna tato paní projevila zájem o adopci Ťapíka, protože jsme si jisté, že se u ní má moc dobře," potvrdila nám pracovnice útulku Barbora.

Pokud jste se do Ťapíka zakoukali, tak nezoufejte, v útulku je mnoho jiných pejsků, kteří touží po novém odmově. Pokud pejska mít nemůžete, ale i tak chcete pomoci, můžete se stát virtuálním andělem strážným a přispět na fungování útulku nějakou „kačkou“. Na transparentní účet č.: 2401251539 / 2010 (UPOZORNĚNÍ – na transparentním účtu je vidět název účtu přispěvatele, zasláním prostředků na účet vyjadřujete svůj souhlas s jeho zveřejněním). Nebo ZDE.

Tagy:

Hlavní zprávy

Poprask na cenách Emmy. Moderátor se vysmál Meghan a Harrymu, diváci ho kritizovali
USA

Poprask na cenách Emmy. Moderátor se vysmál Meghan a Harrymu, diváci ho kritizovali

Ceny Emmy ovládl seriál Koruna z prostředí britské královské rodiny, který celkem proměnil jedenáct nominací. Moderátor cen Emmy Cedric the Entertainer, který celým večerem provázel, si pak neodpustil několik narážek na rozhovor prince Harryho a jeho manželky Meghan u Oprah Winfreyové. I ten totiž byl v jedné z kategorií též nominován, svou šanci však neproměnil.

Politická debata s Hamáčkem, Vondráčkem, Ondráčkem i Okamurou. Jak chtějí řešit migraci?

CNN Prima NEWS ve středu od 20:15 odvysílá další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu. Před publikem se v sále střetne čtveřice zástupců politických subjektů kandidujících ve sněmovních volbách. Ve dvouhodinové debatě budou tentokrát diskutovány zejména otázky bezpečnosti a migrace. Do předvolebního pořadu byli pozváni politici z řad ANO, SPD, KSČM a ČSSD.

Exkluzivní průzkum: Zájem o očkování stagnuje. Vakcínu odmítají voliči SPD a Volného

Všichni, kteří se chtěli očkovat, jsou již očkovaní, vyplývá z exkluzivního průzkumu agentury STEM pro CNN Prima NEWS. 69 procent z 1 014 dotazovaných už dostalo alespoň jednu dávku a pouze 3 procenta to ještě mají v plánu. Vakcínu odmítají především voliči SPD, Volného bloku a koalice Trikolóra-Svobodní-Soukromníci. Mezi hlavními důvody jsou obavy z vakcíny nebo pochybnosti o užitečnosti očkování.

Teplého počasí si budeme užívat ještě dva týdny. Začátkem října se výrazněji ochladí

Příští dva týdny bude teplo s denními maximy kolem 18 stupňů Celsia. Nebude však příliš pršet a ani v noci by teplota neměla klesat pod bod mrazu. Počátkem příštího měsíce se ale začne ochlazovat a ve druhé polovině října by mohlo přibývat i srážek. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi pro období od pondělí 20. září do 17. října, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

ANO vede Česko ke krachu, tvrdí Fiala. Za koalici Spolu slibuje zastavit zadlužování

Zastavit zadlužování bez zvyšování daní, garantovat prozápadní orientaci České republiky, digitalizovat státní správu či vyřešit rychlou výstavbou krizi na trhu s byty. To vše by chtěla prosadit koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), pokud by se dostala do vlády. V pražském Slovanském domě to při pondělním zahájení závěrečné části kampaně před říjnovými volbami do Sněmovny řekl lídr koalice Petr Fiala.

reklama

Domácí zpravodajství

Exkluzivní ukázka z knihy znásilněné Nely: Připadala jsem si nechutná, nemohla jsem dýchat

Nelu Moravcovou před čtyřmi roky brutálně znásilnil a málem zavraždil její soused. O dva roky později se pokusila o sebevraždu skokem z okna. Dnes si mladá žena zařizuje novou budoucnost a plánuje vydat knihu, ve které líčí nejen hrůzy, které prožila, ale poodhaluje i další kapitoly ze svého života. Promlouvá o svém boji s anorexií i o tom, čím si prošla během hospitalizace v nemocnici.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Topolánek: Zeman má vyvinuté škodící centrum. V kampani mi chybí humor a nadsázka

Bývalý premiér Mirek Topolánek v pořadu Interview na CNN Prima NEWS předpověděl, že současný předseda vlády Andrej Babiš (ANO) bude ve funkci i po říjnových volbách. Odůvodnil to dřívějšími vyjádřeními prezidenta Miloše Zemana. Současná hlava státu je momentálně v nemocnici, podle Topolánka je jasné, že Zeman není zdravotně v pořádku, přesto podle něj stále dokáže škodit.

reklama