reklama

Ťapík a jeho neuvěřitelná proměna: Byla to hora dredů, cuchanců a smradu

Často vám přinášíme proměny pejsků. Nejčastěji jsou to útulkáři, kteří byli buď odebráni anebo nalezeni ve špatném stavu. Naštěstí, ale jsou lidé, kteří svůj život zasvětili pomoci těmto němým tvářím a tak díky nim tu máme další příběh krásné přeměny. Tentokrát pejska - Ťapíka.

reklama

Ťapík se dostal do útulku Anidef Žim jako hora chlupů, dredů, zacuchanců a smradu, jak popsaly samy pracovnice útulku. Byl u člověka, který se o něho nezvládal postarat a nakonec sám požádal o pomoc.

Poprosil útulek, zda by se pejska neujal. Ťapík šel okamžitě „pod nůžky". Jeho útulková teta ho pochválila: „Choval se naprosto vzorně, zvládl i koupel. Věříme, že se mu muselo neskutečně ulevit a vyklubal se z něho velký fešák“.

Postup proměny byl zdokumentován

Neuvěřitelná změna, že?

Pejskovi je 10 let, je velmi hodný a milý, naprostý pohodář, čistotný a tichý. Není tedy divu, že se v útulku moc neohřál. Ťapík má již ověřeného zájemce. S jeho povahou a roztomilým kukučem se vůbec nedivíme.

„Novým páníčkem bude moc milá paní, která si od nás vzala do dočasné péče fenečku se štěňaty, o které se krásně postarala a nakonec si samotnou fenečku adoptovala její maminka. Takže jsme byli moc rádi, když zrovna tato paní projevila zájem o adopci Ťapíka, protože jsme si jisté, že se u ní má moc dobře," potvrdila nám pracovnice útulku Barbora.

Pokud jste se do Ťapíka zakoukali, tak nezoufejte, v útulku je mnoho jiných pejsků, kteří touží po novém odmově. Pokud pejska mít nemůžete, ale i tak chcete pomoci, můžete se stát virtuálním andělem strážným a přispět na fungování útulku nějakou „kačkou“. Na transparentní účet č.: 2401251539 / 2010 (UPOZORNĚNÍ – na transparentním účtu je vidět název účtu přispěvatele, zasláním prostředků na účet vyjadřujete svůj souhlas s jeho zveřejněním). Nebo ZDE.

Tagy:

Hlavní zprávy

Napětí na Ukrajině sílí. Španělsko vyslalo válečné lodě, Američané zvažují evakuaci
Zahraničí

Napětí na Ukrajině sílí. Španělsko vyslalo válečné lodě, Američané zvažují evakuaci

Západ se stále více obává, že dojde k ruské invazi na Ukrajinu. Americká ambasáda v Kyjevě chce ze země dostat všechny postradatelné diplomatické pracovníky i s jejich rodinami. Španělsko už vyslalo své válečné lodě, které se mají připojit k loďstvu NATO ve Středozemním a Černém moři. Mnoho dalších evropských zemí se snaží na území Ukrajiny dostat vojenskou techniku. V tom jim ale často brání Německo, jehož přístup k Ukrajině by se dal považovat za velmi chladný.

Zápasníka Procházku čeká životní zápas. V UFC se utká o titul s Teixeirou

Elitní český MMA bojovník Jiří Procházka zná termín svého životního zápasu. 7. května ho čeká titulový souboj proti úřadujícímu UFC šampionovi v polotěžké váze. Tím je v současnosti Brazilec Glover Teixeira. Dějiště akce UFC 274 ještě promotér oficiálně neoznámil, galavečer by se ale měl uskutečnit v Riu de Janeiru. Teixeira by tak měl obhajovat titul v domácím prostředí.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Blažkem a Benešovou: Jak by řešili kauzu Vlasty Parkanové?

Změní českou justici případ bývalé ministryně Vlasty Parkanové? Na otázku budou hledat odpovědi hosté Partie Terezie Tománkové ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně ve vládě Marie Benešová (za ANO). Následovat bude velká diskuse o testování, očkování a nových protipandemických opatřeních, které se zúčastní hned několik zástupců různých politických stran. Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Ohňon, Investice nebo Jazz. Neobvyklá jména jsou v Česku čím dál populárnější

Volba jména dítěte je ve světě i v Česku stále liberálnější. Jana, Jiřího nebo Annu nahrazuje Ohňon, Trinity nebo Jazz. Rodiče by však měli myslet na to, že jméno, které dají svému dítěti, si jejich potomek ponese celý život. Podle odborníků může výběr jména dokonce negativně ovlivnit život dítěte. Experimentování s neobvyklými nebo úplně novými jmény se navíc nemusí setkat s pochopením úřadů.

Lámali vězňům nohy a bili je do obličeje. Dozorcům z Valdic hrozí až 10 let za mřížemi

Vyšetřovatelé Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) stíhají osm dozorců z věznice Valdice na Jičínsku. Viní je z toho, že fyzicky napadali odsouzené nebo násilí přihlíželi. Dvěma dozorcům hrozí až desetileté tresty. GIBS zahájila trestní stíhání po vyhodnocení důkazů i znaleckých posudků loni v říjnu, informovala v sobotu mluvčí inspekce Ivana Nguyenová.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama