reklama

Čtrnáctiletý veterán po několika návratech do útulku našel domov

Postupně jsme vám představili pejsky z útulku Dogpoint, kteří trpělivě čekali na nový vysněný domov. Většina z nich jej už našla. Štěstí se teď konečně usmálo i na Haryka. V útulku dohromady strávil 6 let.

reklama

Haryk je čtrnáctiletý teriér, který v útulku Dogpoint držel několik rekordů. Byl nejstarším obyvatelem, do útulku se vrátil hned čtyřikrát a dvakrát z toho mu umřel páníček. Teď se ale na něho usmálo štěstí a pracovníci útulku to doslavo označili takto: „Haryk na stará kolena vyhrál jackpot.“ Adoptoval si ho mladý, sympatický pár, a tak všichni doufáme, že jim společně bude dobře a Haryk už žádný návrat do kotců útulku nezažije.

Domov stále hledá Rexík.

Původní medailonek

Je to poslušný pejsek, který je plný energie a na dědečka teda rozhodně nevypadá. Jen trochu hůř slyší, ale na odměnu přeběhne hned. Haryk je takový typický představitel jack russell teriéra – je vitální, zdravě „nasírací“ a „rozčilující se“, má rád svůj klid, ale i lidský dotek. Jen si ve svém věku pro pohlazení příjde sám. Na vodítku umí chodit dobře a procházky mu nedělají problém. Je veselý, aktivní a hravý. Zná i několik povelů a občas je i rád splní. Je zvyklý být uvnitř s přístupem na zahrádku.

Útulek Dogpoint: Lhotky 60, Malotoice

607 018 218

Číslo sbírkového účtu: 2500279836/2010 (Fio banka)

IBAN: CZ6020100000002500279836

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

K tématu

Další hlavní zprávy

reklama
Na Kutnohorsko se vracejí roušky. Omezeny jsou hromadné akce
Ve vězení zemřel „král pedofilů“. Vězeňská služba věc šetří
reklama
reklama
Věžák Koller, hezký kluk Berger a šikula Rosický, tak vzpomíná na Čechy Kohler

Rozhovor

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama