reklama

Čtrnáctiletý veterán po několika návratech do útulku našel domov

Postupně jsme vám představili pejsky z útulku Dogpoint, kteří trpělivě čekali na nový vysněný domov. Většina z nich jej už našla. Štěstí se teď konečně usmálo i na Haryka. V útulku dohromady strávil 6 let.

reklama

Haryk je čtrnáctiletý teriér, který v útulku Dogpoint držel několik rekordů. Byl nejstarším obyvatelem, do útulku se vrátil hned čtyřikrát a dvakrát z toho mu umřel páníček. Teď se ale na něho usmálo štěstí a pracovníci útulku to doslavo označili takto: „Haryk na stará kolena vyhrál jackpot.“ Adoptoval si ho mladý, sympatický pár, a tak všichni doufáme, že jim společně bude dobře a Haryk už žádný návrat do kotců útulku nezažije.

Domov stále hledá Rexík.

Původní medailonek

Je to poslušný pejsek, který je plný energie a na dědečka teda rozhodně nevypadá. Jen trochu hůř slyší, ale na odměnu přeběhne hned. Haryk je takový typický představitel jack russell teriéra – je vitální, zdravě „nasírací“ a „rozčilující se“, má rád svůj klid, ale i lidský dotek. Jen si ve svém věku pro pohlazení příjde sám. Na vodítku umí chodit dobře a procházky mu nedělají problém. Je veselý, aktivní a hravý. Zná i několik povelů a občas je i rád splní. Je zvyklý být uvnitř s přístupem na zahrádku.

Útulek Dogpoint: Lhotky 60, Malotoice

607 018 218

Číslo sbírkového účtu: 2500279836/2010 (Fio banka)

IBAN: CZ6020100000002500279836

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Tagy:

Hlavní zprávy

Někteří senioři nemohli k urnám. Babiš vysvětluje neúspěch ve volbách i kauzou offshorů

Neúspěch hnutí ANO si jeho lídr Andrej Babiš vysvětluje tím, že mnozí jeho voliči nemohli jít k volbám, například senioři. V rozhovoru pro Radio Zet dále zmínil, že opozičním stranám nahrála kauza Pandora Papers nebo Černošice. Tamní městský úřad totiž Babiše pokutoval za přetrvávající střet zájmů. Dvě koalice vyhrály díky programu Antibabiš, dodal.

Ovčáček začal v komunistických novinách, nyní cituje žalmy. Pokaždé se směju, glosuje Kocáb

Postavu Jiřího Ovčáčka, tiskového mluvčího prezidenta Miloše Zemana, považují hudebníci František Ringo Čech a Michael Kocáb za vtipnou. Druhý jmenovaný ve vysílání pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS dodal, že se směje téměř pokaždé, když hradní mluvčí promluví. Kocáb mimo jiné poukázal na to, že Ovčáček dříve působil jako prokomunistický novinář, ale dnes se zaštiťuje biblí.

PŘEHLEDNĚ: Kterým okresům hrozí plošné testování ve školách? Rizikových regionů přibývá

V okresech, kde incidence překročí 300 případů koronaviru na 100 tisíc obyvatel za sedm dní, dojde k plošnému testování žáků ve školách, a to v termínech 1. a 8. listopadu. Informaci novinářům potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) na pondělním brífinku. Podle současných dat ministerstva zdravotnictví by se testování týkalo osmi okresů. Do listopadu by jich ale mohlo být mnohem více.

reklama

Domácí zpravodajství

Hádka mezi koaličními partnery: Prosazuje podrazáctví, obvinil Pirát Peksa kolegu ze STAN

Vládní vyjednávání mezi koalicí Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a uskupením Pirátů se Starosty pokračují. Stále není jisté, zda Piráti ve vládě chtějí být a kolik budou mít případně ministerstev. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby by vyjednavači měli reflektovat výsledky voleb bez ohledu na předem uzavřenou smlouvu. Ve vysílání CNN Prima NEWS se vůči jeho názoru ohradil Pirát Mikuláš Peksa.

reklama