reklama

Schwarzenegger má očkování za sebou. Pojďte se mnou, pokud chcete žít, vzkázal

Hollywoodská hvězda akčních filmů a bývalý guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger se nechal očkovat proti koronaviru. Vyzval k tomu každého, „kdo chce žít“. Rodák z rakouského Thalu patří mezi rizikové skupiny, nedávno podstoupil další operaci srdce.

reklama

„Dnes byl skvělý den. Ještě nikdy jsem nebyl šťastnější při čekání ve frontě,“ uvedl Arnold Schwarzenegger na svém facebookovém profilu v noci ze středy na čtvrtek. Jeho status doprovází video, v němž filmová superstar sedí v autě na místě spolujezdce a zdravotnice mu do pravého ramene aplikuje vakcínu proti koronaviru.

K tématu

„Děkuji vám, děkuji moc,“ řekl Schwarzenegger bezprostředně po absolvování očkování. „Právě jsem dostal svou vakcínu. Doporučuji ji každému. Pojďte se mnou, pokud chcete žít (Come with me if you want to live),“ připojil hlášku z filmu Terminátor 2: Den zúčtování.

I Terminátor stárne

V komentářích pod svým příspěvkem dodal, že by lidé měli naslouchat odborníkům. „Pokud chcete vědět, jak získat velké bicepsy, poslouchejte mě, protože jsem cvičením strávil celý život. Každý máme svou specializaci. Doktor Fauci a všichni virologové a epidemiologové zase svůj život strávili studiem nemocí a vakcín, takže v tom poslouchám já je. A každého vyzývám, aby dělal totéž,“ napsal.

Sám Schwarzenegger už patří k rizikovým skupinám, co se onemocnění covidem týče. Někdejší Mr. Olympia letos v červenci oslaví 74. narozeniny. Navíc má za sebou několik operací srdce. Tu poslední absolvoval loni v říjnu. Lékaři na Clevelandské klinice mu vyměnili aortální chlopeň. „Děkuji všem lékařům a sestřičkám z týmu, který o mě pečoval,“ vzkázal Terminátor svým fanouškům přes sociální sítě krátce po zákroku.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Další obrat vlády. Třítýdenní karanténu zkrátila o týden, novinka platila dva dny

Další obrat vlády. Třítýdenní karanténu zkrátila o týden, novinka platila dva dny

Délka karantény pro rodiny, ve kterých je někdo nakažený koronavirem a nemůže se izolovat od ostatních členů domácnosti, se zkracuje ze tří týdnů na 14 dnů. Rozhodla o tom vláda na mimořádném zasedání. Nařízení začne platit od půlnoci z úterý na středu. Jedná se přitom o jeden z dalších názorových obratů o 180°. O předchozím prodloužení na tři týdny totiž vláda rozhodla minulý týden ve čtvrtek, platilo tedy nakonec od 1. března pouhé dva dny.

Hamza: Šlesingr a Moravec se dají nahradit, mladí čeští biatlonisté mají perspektivu
Podezřelý z vyhrožování Babišovi smrtí je v Česku. Hrozí mu osm let
reklama
reklama
Bizarnosti vládních opatření: Někdo nemůže za dům, druhý má k dispozici půl Jeseníků

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama