reklama
CNN Prima News Terminátor

Terminátor

Výpis příspěvků ke štítku „Terminátor“

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

Vémola se vrátil vítězně: Příště vyhraju KO v prvním kole, jakože se Terminátor jmenuju

17. října 2020 16:31
Aktualizováno

Jeden z nejpopulárnějších českých MMA bojovníků Karlos „Terminátor“ Vémola se po téměř roční přestávce vrátil vítězně do oktagonu. Souboj s Thomasem Robertsenem z Norska v Brně ukončil na začátku třetího kola a připsal si 28. výhru ve 34. zápase. V hlavním titulovém zápase večera o pás šampiona organizace Oktagon ve velterové váze porazil David Kozma vyzyvatele Mátého Kertésze z Maďarska.

Fighter Martínek o nakaženém Vémolovi: Kdo chce, aby Karlos nastoupil, je pokrytec

26. srpna 2020 13:34

Všechno špatně. Karlos Vémola se má do osmihranné klece vrátit v rámci večera Oktagon 17, a to 26. září v pražské hale Universum, jenže do cesty mu padají překážky. MMA zápasník si před soubojem s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem nejprve poranil koleno a musel na operaci, teď se vypořádává s koronavirem, který zasáhl i jeho rodinu. „Do zápasu musí jít člověk s čistou hlavou. To aktuálně není Karlosův případ,“ uvedl pro CNN Prima NEWS elitní český fighter Michal Martínek. Sám moc dobře ví, jaké to je okusit velký duel po nemoci.

Po Vémolovi se nakazila i jeho partnerka a dcera. Soupeř do něj šije: Vysedáváš v barech

25. srpna 2020 12:54

Přetěžké období zažívá MMA zápasník Karlos Vémola. Jeho zářijový zápas s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem byl nejprve ohrožen kvůli operaci menisku, teď souboj vrhá do nejistoty nákaza koronavirem. Kromě samotného Vémoly měly pozitivní test na onemocnění COVID-19 také jeho přítelkyně Lela a osmiměsíční dcera Lili. Soupeři se však nákaza u Terminátora nepozdává.

reklama