CNN Prima News Terminátor

Terminátor

Výpis příspěvků ke štítku „Terminátor“

Hvězda Terminátora a Bláznivé střely dozářila. Zemřel herec Boen, jeho hlas zněl i v hře WoW

6. ledna 2023 19:31

Smutná zpráva obletěla filmový svět v pátek 6. ledna. Ve věku 81 let zemřel hollywoodský herec Earl Boen, oznámil to člen jeho rodiny. Příčina smrti oblíbeného umělce nebyla zveřejněna, diskutuje se však o vážné nemoci. Diváci si Boena mohou pamatovat zejména ze série filmů Terminátor, kde ztvárnil kriminálního psychologa Petera Silbermana. Zazářil také ve filmu Bláznivá střela.

Můj život je jedna velká bolest, říká Vémola před sňatkem. Popsal i netradiční svatební cestu

27. července 2022 23:44

V sobotu jako král nastoupil na vyprodanou Štvanici, kde následně uškrtil srbského zápasníka Aleksandra „Jokera“ Iliče a stal se šampionem. Pás, který získal, věnoval své nastávající manželce Lele, kterou si ve čtvrtek ve čtyři hodiny vezme. Můj život je jedna velká bolest, ale jsem šťastný, říká obávaný Terminátor v pořadu 360°.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

KOMENTÁŘ: Jsem robot a jdu vám vzít práci. Jak Jana Maláčová vyhlásila válku strojům

8. května 2021 07:59

Zatímco někdo může za největší problém české ekonomiky považovat třeba rozvrácené veřejné finance nebo neudržitelný penzijní systém, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) se nejvíce obává digitalizace a robotizace. Zlí roboti totiž vezmou lidem práci a lidstvo se ocitne zřejmě na prahu samotného vyhlazení stroji.

Vémola se vrátil vítězně: Příště vyhraju KO v prvním kole, jakože se Terminátor jmenuju

17. října 2020 16:31
Aktualizováno

Jeden z nejpopulárnějších českých MMA bojovníků Karlos „Terminátor“ Vémola se po téměř roční přestávce vrátil vítězně do oktagonu. Souboj s Thomasem Robertsenem z Norska v Brně ukončil na začátku třetího kola a připsal si 28. výhru ve 34. zápase. V hlavním titulovém zápase večera o pás šampiona organizace Oktagon ve velterové váze porazil David Kozma vyzyvatele Mátého Kertésze z Maďarska.