CNN Prima News Terminátor

Terminátor

Výpis příspěvků ke štítku „Terminátor“

Můj život je jedna velká bolest, říká Vémola před sňatkem. Popsal i netradiční svatební cestu

27. července 2022 23:44

V sobotu jako král nastoupil na vyprodanou Štvanici, kde následně uškrtil srbského zápasníka Aleksandra „Jokera“ Iliče a stal se šampionem. Pás, který získal, věnoval své nastávající manželce Lele, kterou si ve čtvrtek ve čtyři hodiny vezme. Můj život je jedna velká bolest, ale jsem šťastný, říká obávaný Terminátor v pořadu 360°.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

KOMENTÁŘ: Jsem robot a jdu vám vzít práci. Jak Jana Maláčová vyhlásila válku strojům

8. května 2021 07:59

Zatímco někdo může za největší problém české ekonomiky považovat třeba rozvrácené veřejné finance nebo neudržitelný penzijní systém, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) se nejvíce obává digitalizace a robotizace. Zlí roboti totiž vezmou lidem práci a lidstvo se ocitne zřejmě na prahu samotného vyhlazení stroji.

Vémola se vrátil vítězně: Příště vyhraju KO v prvním kole, jakože se Terminátor jmenuju

17. října 2020 16:31
Aktualizováno

Jeden z nejpopulárnějších českých MMA bojovníků Karlos „Terminátor“ Vémola se po téměř roční přestávce vrátil vítězně do oktagonu. Souboj s Thomasem Robertsenem z Norska v Brně ukončil na začátku třetího kola a připsal si 28. výhru ve 34. zápase. V hlavním titulovém zápase večera o pás šampiona organizace Oktagon ve velterové váze porazil David Kozma vyzyvatele Mátého Kertésze z Maďarska.

Fighter Martínek o nakaženém Vémolovi: Kdo chce, aby Karlos nastoupil, je pokrytec

26. srpna 2020 13:34

Všechno špatně. Karlos Vémola se má do osmihranné klece vrátit v rámci večera Oktagon 17, a to 26. září v pražské hale Universum, jenže do cesty mu padají překážky. MMA zápasník si před soubojem s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem nejprve poranil koleno a musel na operaci, teď se vypořádává s koronavirem, který zasáhl i jeho rodinu. „Do zápasu musí jít člověk s čistou hlavou. To aktuálně není Karlosův případ,“ uvedl pro CNN Prima NEWS elitní český fighter Michal Martínek. Sám moc dobře ví, jaké to je okusit velký duel po nemoci.