CNN Prima News Terminátor

Terminátor

Výpis příspěvků ke štítku „Terminátor“

Vémola chválí odvahu Piráta: Dořeším nevyřízené věci. Musím si dát pozor i na Attilu

Původně vyzýval Patrika Kincla, nakonec se ale Karlos Vémola v prosinci popasuje se slovenským rivalem Samuelem „Pirátem“ Krištofičem. S ním už měl mít jednou zápas, kvůli zranění do něj ale nemohl nastoupit. Nyní tak budou moci oba bojovníci vyrovnat staré účty. „Budu moct mít šanci dořešit nevyřízené věci, protože přece jenom mezi námi v minulosti nějaký řeči proběhly,“ říká Vémola pro CNN Prima NEWS před československou bitvou.

Vémola parkuje „na prasáka“? Český Terminátor vysvětlil kauzu, která obletěla sociální sítě

Být populární znamená přitahovat velkou pozornost. Někdy je to příjemné, jindy méně. Čerstvou zkušenost má v tomto směru Karlos Vémola. Na sociálních sítích se začala šířit fotografie špatně zaparkovaného auta, v němž dříve Terminátor jezdil. „Zaparkovat takzvaně na Karlose Vémolu,“ píše se u fotky na Twitteru. Jenže vše je jinak, než se na první pohled zdá. Bojovník před vchodem do domu v Dlouhé ulici neparkoval.

Hvězda Terminátora a Bláznivé střely dozářila. Zemřel herec Boen, jeho hlas zněl i v hře WoW

Smutná zpráva obletěla filmový svět v pátek 6. ledna. Ve věku 81 let zemřel hollywoodský herec Earl Boen, oznámil to člen jeho rodiny. Příčina smrti oblíbeného umělce nebyla zveřejněna, diskutuje se však o vážné nemoci. Diváci si Boena mohou pamatovat zejména ze série filmů Terminátor, kde ztvárnil kriminálního psychologa Petera Silbermana. Zazářil také ve filmu Bláznivá střela.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...